Odmechovač Husqvarna S 138C
Kód: 9679223-01Detailní popis produktu
Lehký elektrický odmechovač 2-v-1 (provzdušňovač) se snadným nastavením pracovní hloubky a výměnou nože bez použití nářadí.
Výkonný motor a pracovní šířka 38 cm zajišťují efektivní odstraňování chomáčů travní plsti a mechu z trávníku.
Kompaktní design a sklopná rukojeť usnadňují transport a skladování.
Centrální nastavení výšky nožů
Rychlé a snadné nastavení pracovní výšky pomocí jedné páky.
Jednoduché sklopení rukojeti
Rukojeť můžete jednoduše složit, abyste minimalizovali prostor potřebný pro skladování a přepravu.
Ergonomická řídítka
Ergonomický úhel řídítek v kombinaci s lehce dosažitelnými kyvnými rameny zajišťuje snadné ovládání.
2-v-1 - s přepínáním nožů
Snadné přepínání mezi odmechovačem a provzdušňovačem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odmechovače |
|---|---|
| Hmotnost: | 19 kg |
| EAN: | 7391883950210 |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 81,7 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 98 dB(A) |
| Hmotnost: | 19 kg |
| Kolečka S Ložisky, Přední/Zadní: | Ano |
| Možnosti Nastavení Výšky Rukojeti: | 2 možnosti |
| Objem Sběrného Koše: | 45 l |
| Pracovní Hloubka: | -0.8 cm |
| Přednastavené Otáčky: | 6000 ot./min |
| Rozměr Předního Kola: | 170 mm |
| Rozměr Zadního Kola: | 150 mm |
| Šířka Záběru: | 37,5 cm |
| Typ Nože: | Delta nože a pružinové hroty |
| Typ Rukojeti: | Ergonomická |
| Typ Sběrného Koše: | Tkaninová ochrana proti prachu |
| Vibrace Rukojeti: | 8.2 m/s² |
| Výkon: | 1,6 kW |
| ? Objednací kód: | 9679223-01 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
