PACKOUT™ box na nářadí se 4 zásuvkami Milwaukee
Kód: 4932493190Detailní popis produktu
Snadný přístup k uloženým položkám, a to i v případě, že jsou na nich naskládány další boxy PACKOUT™.
Výsuvy s ocelovými kuličkovými ložisky unesou až 11 kg hmotnosti na zásuvku.
Rychle nastavitelné rozdělovače v každé zásuvce umožňují plně přizpůsobit uspořádání pro lepší organizaci.
Uzamykatelná bezpečnostní lišta zabraňuje nechtěnému otevření zásuvek během přepravy.
Možnost uzamknout zásuvky visacím zámkem pro ochranu proti krádeži.
Konstrukce z nárazuvzdorných polymerů a kovem vyztužené rohy zajišťují odolnost na staveništi.
Součást modulárního skladovacího systému PACKOUT™.
Rozměry: 363 x 564 x 414 mm
Nosnost: 22 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Systainery a L-Boxxy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 4058546480615 |
| Nosnost: | 22 kg |
| Rozměry: | 363 x 564 x 414 mm |
Milwaukee je americká značka, která je synonymem pro inovaci, výkon a odolnost. Již od roku 1924 se specializuje na výrobu elektrického a akumulátorového nářadí pro profesionály v oboru stavebnictví a řemeslné práce. Značka Milwaukee se zaměřuje na nářadí, které je nejen silné, ale také inteligentní a spolehlivé.
Akumulátorový systém M18 a M12: Milwaukee je průkopníkem v oblasti aku nářadí. Jejich systém M18 nabízí širokou škálu nástrojů pro těžkou práci, zatímco systém M12 je ideální pro lehčí a kompaktní nářadí. Jedna baterie pohání desítky strojů.
S nářadím Milwaukee získáte partnera, který vám pomůže zvládnout jakýkoli úkol. Vybavte se tím nejlepším od značky, která věří ve spojení síly, inovace a spolehlivosti.
| Výrobní společnost : | Milwaukee Tool Corporation |
|---|---|
| Adresa : | 13135 W. Lisbon Road, Brookfield, WI 53005-2550, USA |
| Zástupce výrobce v EU : | Techtronic Industries Eastern Europe Spolka Z Ograniczona Odpowiedzialnoscia |
| Adresa zástupce v EU : | Komitetu Obrony Robotników 45A, 02-146 Varšava, Polsko |
