Plotostřih Husqvarna 522HDR75X
Kód: 9676584-01Detailní popis produktu
Nůžky na živý plot s oboustrannou střihací lištou o délce 75 cm, osazené motorem o objemu 21,7 ccm s vysokým točivým momentem, ideální pro stříhání tvrdších větví.
Víceúčelová rukojeť, působivá nízká hmotnost v kombinaci se štíhlým, vyváženým designem a nízkými vibracemi zajišťují vynikající ovladatelnost, zatímco vysokokapacitní a vysokorychlostní střihací nože profesionální kvality, otevřený kryt kotouče a působivý výkon umožňují vynikající střihací výkon.
Nebojte se porostů
Naše nůžky na živý plot si díky vysokému točivému momentu a hrubým střihacím zubúm poradí i s hustými nebo zarostlými živými ploty.
Komponenty převodovky s dlouhou životností
Součásti převodů byly vyvinuty pro dlouhou životnost v náročných podmínkách.
Velký, dvoustupňový vzduchový filtr
Dvoustupňový vzduchový filtr ze 2 materiálů s velkou filtrační plochou snižuje náklady na servis a opotřebení motoru.
Nastavitelná zadní rukojeť
Zadní rukojeť je nastavitelná, což ulehčuje stříhání živých plotů po stranách a shora.
Automatické vracení vypínače STOP do pohotovostní polohy
Vypínač STOP se automaticky přepne do polohy ON-zapnuto pro bezproblémové startování.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzinove plotostřihy |
|---|---|
| Hmotnost: | 5.2 kg |
| EAN: | 7391736331906 |
| Délka Střihací Lišty: | 75 cm |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 93 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 102 dB(A) |
| Hladina Vibrací Přední Rukojeť (M/S2): | 2,1 m/s² |
| Hladina Vibrací Zadní Rukojeť (M/S2): | 2,2 m/s² |
| Hmotnost: | 5,2 kg |
| Hmotnost (Bez Řezacího Zařízení): | 5,2 kg |
| Maximální Otáčky Motoru Při Zatížení: | 7800 ot./min |
| Objem Palivové Nádrže: | 0.45 l |
| Rozteč Nožů (Zubů): | 30,5 mm |
| Rychlost Při Volnoběhu, Ot./Min: | 3000 ot./min |
| Rychlost Stříhání: | 3200 kmitů/min |
| Spotřeba Paliva: | 620 g/kWh |
| Velikost Výrobku, Dxšxv: | 127.7x24.6x18.6 cm |
| Výkon Motoru: | 0,6 kW |
| Zdvihový Objem Válce: | 21.7 cm³ |
| ? Objednací kód: | 9676584-01 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
