Plotostřih Husqvarna 525HE3
Kód: 9679449-01Detailní popis produktu
Husqvarna 525HE3 jsou nůžky na živé ploty na tyči osazené motorem o obsahu 25 ccm, 60 cm dlouhou střihací lištou s vysokorychlostními noži.
Nůžky mají dosah až 3 metry, rozteč zubů 37 mm a umožňují nastavení až 135° úhlu, takže jsou vhodné jak pro stříhání nízkých, tak i vysokých živých plotů. Motor slouží jako protizávaží a zajišťuje mimořádně dobré vyvážení a pohodlné použití plotostřihu.
Intuitivní ovládání zaručuje snadné startování.
Nůžky jsou vybavené zadním krytem proti nárazům.
Nůžky Husqvarna 525HE3 jsou určeny pro profesionální uživatele.
Motor X-Torq®
Konstrukce motoru X-Torq® snižuje množství škodlivých výfukových plynů až o 75% a spotřebu paliva až o 20%.
Smart Start®
Motor a startovací zařízení byly navrženy tak, aby motor startoval rychle a s minimální námahou. Odpor startovací šňůry je snížen až o 40%.
Nastavitelná střihací lišta
Nastavitelná střihací lišta pro větší univerzálnost a méně únavnou práci.
Automatické vracení vypínače STOP do pohotovostní polohy
Vypínač STOP se automaticky přepne do polohy ON-zapnuto pro bezproblémové startování.
Zadní protinárazová ochrana
Zadní ochrana proti nárazům chrání motor před opotřebením a poškozením.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzinove plotostřihy |
|---|---|
| Hmotnost: | 5.9 kg |
| EAN: | 7391883985021 |
| Délka Střihací Lišty: | 60 cm |
| Emise Výfukových Plynů (Co2 Eu V): | 1141 g/kWh[1] |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 96 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 107 dB(A) |
| Hladina Vibrací Přední Rukojeť (M/S2): | 5,6 m/s² |
| Hladina Vibrací Zadní Rukojeť (M/S2): | 4,4 m/s² |
| Hmotnost: | 5,9 kg |
| Maximální Otáčky Motoru Při Zatížení: | 8500 ot./min |
| Nastavení Stříhací Lišty, Dolní: | 90 ° |
| Nastavení Stříhací Lišty, Horní: | 45 ° |
| Objem Palivové Nádrže: | 0,5 l |
| Rozteč Nožů (Zubů): | 30 mm |
| Rychlost Při Volnoběhu: | 3000 ot./min |
| Rychlost Stříhání: | 4300 kmitů/min |
| Spotřeba Paliva: | 600 g/kWh |
| Výkon Motoru: | 1 kW |
| Zdvihový Objem Válce: | 25.4 см³ |
| ? Objednací kód: | 9679449-01 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
