Referenční stanice Husqvarna EPOS RS1
Kód: 9707598-01Detailní popis produktu
Referenční stanice pro bezdrátovou instalaci sekačky Automower®
Referenční stanice pro satelitní technologii EPOS™, která umožňuje bezdrátové/virtuální ohraničení pro robotické sekačky na trávu, což vede ke zcela přizpůsobitelné údržbě trávníku.
Stanice zpracovává signály mezi sekačkami a satelity a poskytuje pracovní oblast o poloměru až 100 metrů.
V ceně
Napájecí jednotka: Ano
Nízkonapěťový kabel: 10 m
Údaje o výrobku
Barva: Šedá
Napájecí jednotka: Ano
Index ochrany (IP kód): IPX5
Nízkonapěťový kabel: 10 m
Aktualizace firmware: Autorizovaný servis
Rozměry
Rozměry výrobku, délka: 17 cm
Rozměry výrobku, šířka: 16 cm
Rozměry výrobku, výška: 22 cm
Hmotnost: 504 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k robotickým sekačkám |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 7333377106208 |
| Aktualizace Firmware: | Autorizovaný servis |
| Barva: | Šedá |
| Hmotnost: | 0,5 kg |
| Index Ochrany (Ip Kód): | IPX5 |
| Nízkonapěťový Kabel: | 10 m |
| Rozměry Výrobku, Výška: | 22 cm |
| ? Objednací kód: | 9707598-01 |
| ? Distribuce: | CZ |
| Položka byla vyprodána… | |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
