Referenční stanice RS5 Husqvarna EPOS
Kód: 9704682-01Detailní popis produktu
Referenční stanice s dosahem až 500 metrů
Zpracovává signály RTK-GNSS mezi výrobky a satelity.
Jedna instalace může komunikovat s několika jednotkami EPOS™.
Pracovní plocha až do poloměru 500 metrů.
V ceně
Napájecí jednotka: Ano
Nízkonapěťový kabel: 20 m
Údaje o výrobku
Barva: Šedá
Napájecí jednotka: Ano
Index ochrany (IP kód): IPX5
Nízkonapěťový kabel: 20 m
Aktualizace firmware: Autorizovaný servis
Rozměry
Rozměry výrobku, délka: 36 cm
Rozměry výrobku, šířka: 19 cm
Rozměry výrobku, výška: 36 cm
Hmotnost: 1,2 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k robotickým sekačkám |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| EAN: | 7392930511613 |
| Aktualizace Firmware: | Autorizovaný servis |
| Barva: | Šedá |
| Délka: | 36 cm |
| Hmotnost: | 1,2 kg |
| Index Ochrany (Ip Kód): | IPX5 |
| Nízkonapěťový Kabel: | 20 m |
| Rozměry Výrobku, Výška: | 36 cm |
| Šířka: | 19 cm |
| ? Objednací kód: | 9704682-01 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
