Řetězová pila Husqvarna 550XP Mark II
Kód: 9676908-35Detailní popis produktu
Řetězová pila pro profesionální těžaře a profesionální péči o stromy
Husqvarna 550 XP® Mark II je vysoce výkonná benzínová řetězová pila s moderním designem pro profesionální lesnické práce.
Toto je naše nejlepší benzinová řetězová pila, když chcete výkonnou, ale svižnou pilu s motorem o objemu 50 cm3 s extrémním zrychlením. Je vynikající pro kácení a odvětvování středně velkých jehličnanů, stejně jako pro náročné úkoly v péči o stromy. Zeštíhlený design a řada inovativních funkcí – včetně AutoTune – umožňují efektivní a pohodlnou práci. Pro použití s až 20palcovou vodicí lištou.
V ceně
Typ vodící lišty (dlouhý): Vrchol s vodícím kolečkem
Zubová opěrka: Namontována
Typ řetězu: SP33G
Délka lišty (v palcích): 15 palců
Výtečná schopnost chlazení pro delší životnost motoru
Náš nový chladící systém je optimalizovaný v každém detailu, aby vám poskytl spolehlivou řetězovou pilu v každé situaci.
Značka pro zaměření, která vydrží navždy
Perfektní značka pro zaměření při kácení je rozhodující - proto jsme jednu udělali, a ta přežije samotnou řetězovou pilu.
Systém LowVib®
Účinné tlumiče LowVib® pohlcují vibrace a šetří tak paže a ruce obsluhy.
Štíhlý design
Štíhlé tělo pily a plochá spodní část umožňují snadnou a pohodlnou manipulaci s řetězovou pilou v jakékoliv situaci.
Systém Air Injection™
Odstředivý systém čištění vzduchu vytlačuje větší částice prachu a nečistot, než se dostanou do vzduchového filtru, což pomáhá zlepšit životnost motoru a prodloužit interval čištění filtru.
AutoTune™
AutoTune™ zajišťuje optimální výkon motoru pomocí automatického nastavování motoru. Neztrácíte čas seřizováním karburátoru. Kompenzuje různou kvalitu paliva, nadmořskou výšku, vlhkost, teplotu a zanesený vzduchový filtr.
X-Torq®
Naše motory X-TORQ® poskytují skvělý výkon a točivý moment díky vysoce účinnému spalování.
Viditelná hladina paliva
Průhledný indikátor paliva umožňuje snadnou kontrolu hladiny v nádrži.
Napínač řetězu umístěný na boku
Na boku umístěný napínač řetězu slouží k rychlému a snadnému nastavení řetězu.
Určeno k profesionálnímu použití
Navrženo pro profesionální uživatele s výkonem a odolností na náročné úkoly.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzinové pily |
|---|---|
| Hmotnost: | 5.3 kg |
| EAN: | 7391736513227 |
| Délka vodící lišty: | 15" (38 cm) |
| Doporučená Délka Vodicí Lišty, Max.: | 50 cm |
| Doporučená Délka Vodící Lišty, Min.: | 33 cm |
| Emise Výfukových Plynů (Co2 Eu V): | 813 g/kWh |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 107 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 117 dB(A) |
| Hladina Vibrací Přední Rukojeť (M/S2): | 4 m/s² |
| Hladina Vibrací Zadní Rukojeť (M/S2): | 4,6 m/s² |
| Hmotnost (Bez Řezacího Zařízení): | 5,3 kg |
| Použití: | Profesionální |
| Rozteč řetězu: | .325" |
| Rychlost Řetězu: | 19,6 m/s |
| Typ řetězu: | SP33G |
| Výkon: | 3,0 kW |
| Zdvihový Objem Válce: | 50,1 cm³ |
| ? Objednací kód: | 9676908-35 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
