Řetězová pila Husqvarna 560 XPG Mark II
Kód: 9706569-15Detailní popis produktu
Vysoce výkonná řetězová pila pro profesionální lesnictví
Husqvarna 560 XP® G Mark II je všestranná řetězová pila, určená zejména pro profesionální práce v lese. Vysokootáčkový motor X-Torq® s objemem motoru 60 ccm má dostatečný výkon ke kácení, odvětvování a řezání tvrdého dřeva a velkých jehličnanů. Štíhlý design usnadňuje manipulaci. Díky funcím AutoTune 3.0 a Simple Start se tato řetězová pila vždy snadno startuje a běží optimálně za všech podmínek. Vyhřívané rukojeti zvyšují pracovní komfort a přilnavost.
Doporučuje se používat s lištou a řetězem s roztečí .325” nebo 3/8”.
V ceně
Typ řetězu: S35G
Délka lišty (v palcích): 15 palců
Typ vodící lišty (dlouhý): Vrchol vodící lišty
Zubová opěrka: Namontována
Vysoký výkon
Nová konstrukce motoru nabízí dostatek síly pro špičkový výkon i při delším řezání. Díky vysoké řezné kapacitě je pila ideální pro produktivní provoz – i při použití delší vodicí lišty.
Vyhřívané rukojeti a karburátor udrží vaší produktivitu
Vyhřívaná rukojeť udržuje vaše ruce v teple pro lepší pohodlí a produktivitu, usnadňuje ovládání pily ve špatném počasí a také zvyšuje vaši bezpečnost. Elektrické vyhřívání karburátoru zajišťuje spolehlivé startování a provoz v chladných podmínkách.
Štíhlý design
Štíhlé tělo pily a plochá spodní část umožňují snadnou a pohodlnou manipulaci s řetězovou pilou v jakékoliv situaci.
Motor X-Torq®
Naše motory X-TORQ® poskytují skvělý výkon a točivý moment díky vysoce účinnému spalovní
Značka pro zaměření, která vydrží navždy
Perfektní značka pro zaměření při kácení je rozhodující - proto jsme jednu udělali, a ta přežije samotnou řetězovou pilu.
Nízké vibrace
Antivibrační systém Husqvarna efektivně chrání vaše ruce od vibrací generovaných motorem a řeznou částí. Účelem je chránit vaše tělo a současně snížit únavu vašich paží a rukou a na konci dne přispět k tomu, že byl váš pracovní den produktivní.
Rychlé a snadné nastavení
Během používání pily je třeba pravidelně kontrolovat napnutí řetězu. Pila je dodávána s bočním napínačem řetězu, který umožňuje rychlé a snadné nastavení.
Výklopné víčko olejové nádrže
Snadno se otevře a bezpečně zajistí, i když budete nosit tlusté zimní rukavice.
Určeno k profesionálnímu použití
Navrženo pro profesionální uživatele s výkonem a odolností na náročné úkoly.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzinové pily |
|---|---|
| Hmotnost: | 6 kg |
| EAN: | 7333377337145 |
| Délka vodící lišty: | 15" (38 cm) |
| Doporučená Délka Vodící Lišty, Min.: | 50 cm |
| Emise Výfukových Plynů (Co2 Eu V): | 778 g/kWh |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 107 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 118 dB(A) |
| Hladina Vibrací Přední Rukojeť (M/S2): | 3,72 m/s² |
| Hladina Vibrací Zadní Rukojeť (M/S2): | 3,7 m/s² |
| Hmotnost (Bez Řezacího Zařízení): | 6 kg |
| Použití: | Profesionální |
| Rozteč řetězu: | .325" |
| Rychlost Řetězu: | 18,5 m/s |
| Typ řetězu: | S35G |
| Výkon: | 3,5 kW |
| Zdvihový Objem Válce: | 59,8 cm³ |
| ? Objednací kód: | 9706569-15 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
