Řetězová pila Husqvarna 562 XPG Mark II
Kód: 9706636-18Detailní popis produktu
Vysoce výkonná řetězová pila pro profesionální lesnictví
Husqvarna 562 XP® G Mark II je vysoce výkonná řetězová pila, určená zejména pro profesionální práce v lese. Vysokootáčkový motor X-Torq® poskytuje dostatečný výkon ke kácení, odvětvování a řezání tvrdého dřeva a velkých jehličnanů. Štíhlý design usnadňuje manipulaci. Díky fukcím AutoTune 3.0 a Simple Start se tato řetězová pila vždy snadno startuje a běží optimálně za všech podmínek. Vyhřívané rukojeti zvyšují pracovní komfort a přilnavost. Doporučuje se používat s vodicí lištou o délce 28" (71,12 cm).
V ceně
Typ vodící lišty (dlouhý): Vrchol s vodícím kolečkem
Zubová opěrka: Namontována
Typ řetězu: C85
Délka lišty (v palcích): 18 palců
AutoTune™
AutoTune™ zajišťuje optimální výkon motoru pomocí automatického nastavování motoru. Neztrácíte čas seřizováním karburátoru.
Kompenzuje různou kvalitu paliva, nadmořskou výšku, vlhkost, teplotu a zanesený vzduchový filtr.
X-Torq®
Má nižší spotřebu paliva a nižší hladiny zplodin ve srovnání s nejpřísnějšími světovými předpisy pro ochranu životního prostředí.
Systém Air Injection™
Odstředivý systém čištění vzduchu snižuje míru opotřebení a zajišťuje delší intervaly mezi čištěním filtru.
Výklopné víčko nádrže
Výklopné víčko nádrže se snadno otvírá a zavírá.
Vyhřívané rukojeti
Výkonné vyhřívací cívky v přední a zadní rukojeti umožňují používat pilu mnohem pohodlněji v chladném a vlhkém počasí.
Vyhřívaný karburátor
Elektricky vyhřívaný karburátor zabezpečuje spolehlivé startování a bezproblémovou práci v chladných podmínkách.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzinové pily |
|---|---|
| Hmotnost: | 6.1 kg |
| EAN: | 7392930640368 |
| Délka vodící lišty: | 18" (45 cm) |
| Doporučená Délka Vodicí Lišty, Max.: | 70 cm |
| Doporučená Délka Vodící Lišty, Min.: | 38 cm |
| Emise Výfukových Plynů (Co2 Eu V): | 778 g/kWh |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 107 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 118 dB(A) |
| Hladina Vibrací Přední Rukojeť (M/S2): | 4 m/s² |
| Hladina Vibrací Zadní Rukojeť (M/S2): | 4,5 m/s² |
| Hmotnost (Bez Akumulátoru A Řezacího Zařízení): | 6,1 kg |
| Hmotnost (Bez Řezacího Zařízení): | 6,1 kg |
| Použití: | Profesionální |
| Rozteč řetězu: | 3/8" |
| Rychlost Řetězu: | 21,4 m/s |
| Typ řetězu: | C85 |
| Výkon: | 3,5 kW |
| Zdvihový Objem Válce: | 59,8 cm³ |
| ? Objednací kód: | 9706636-18 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
