Řetězová pila Husqvarna 564 XP
Kód: 9707114-18Detailní popis produktu
Profesionální řetězová pila s 60ccm motorem s elektronickým vstřikováním paliva, mimořádným výkonem a ovladatelností
Husqvarna 564 XP je přelomová 60ccm řetězová pila pro profesionály v oblasti lesnictví a péče o stromy, kteří mají zájem o špičkový výkon. Toto spojení velikosti a ovladatelnosti 50ccm řetězové pily s výkonem 70ccm varianty poskytuje mimořádný poměr výkonu a hmotnosti v kompaktním provedení. Vychutnejte si inovativní kombinaci vyspělých technologií, které zahrnují systém vstřikování paliva a nový motor, zajišťujících okamžité zrychlení a maximalizaci produktivity během pracovního dne. Uživatelský dojem dále vylepšují snadné startování a nízké vibrace, které snižují fyzickou zátěž.
V ceně
Typ vodící lišty (dlouhý): Vrchol s vodícím kolečkem
Zubová opěrka: Namontována
Typ řetězu: C85
Délka lišty (v palcích): 18 palců
Technologie snadného startování
Tato technologie zajišťuje snadné a konzistentní startování, ať už je motor studený, nebo zahřátý. Automatické úpravy poměru paliva a vzduchu zajišťují ideální směs, díky čemuž motor běží plynule.
Vně uložená spojka zlepšuje rovnováhu
Vně uložená spojka umožňuje umístit hnací řetězové kolo mezi systém spojky a klikovou skříň, což přibližuje vodicí lištu těžišti. Tělo řetězové pily je díky tomu užší a pila je lépe vyvážená, což je zvláště užitečné při odvětvování.
Motor s krátkým zdvihem
Konstrukce motoru s krátkým zdvihem zajišťuje kompaktní výrobek s nízkou hmotností a nízkými rušivými silami, což přináší vysoký výkon a odolnost. To zajišťuje nízký válec, malá délka zdvihu pístu, krátká ojnice, malá kliková hřídel, a díky tomu také úzká kliková skříň.
Štíhlý design
Štíhlé tělo pily a plochá spodní část umožňují snadnou a pohodlnou manipulaci s řetězovou pilou v jakékoliv situaci.
Lehký tlumič výfuku
Menší váha tlumiče v pile snižuje zátěž na vaše tělo, a díky tomu se s pilou lépe manipuluje. Lehký tlumič výfuku přispívá k vašemu pohodlí a efektivitě vaší práce.
Schopnost nosit delší lišty
Výkonný motor v kombinaci s velkým uchycením lišty, robustní klikovou skříní a dostatečným mazáním řetězu umožňuje nést delší lišty.
Výklopné víčko olejové nádrže
Snadno se otevře a bezpečně zajistí, i když budete nosit tlusté zimní rukavice.
Určeno k profesionálnímu použití
Navrženo pro profesionální uživatele s výkonem a odolností na náročné úkoly.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzinové pily |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 7333377725317 |
| Délka vodící lišty: | 18" (45 cm) |
| Doporučená Délka Vodicí Lišty, Max.: | 70 cm |
| Doporučená Délka Vodící Lišty, Min.: | 38 cm |
| Hmotnost (Bez Řezacího Zařízení): | 5,8 kg |
| Použití: | Profesionální |
| Rozteč řetězu: | 3/8" |
| Rychlost Řetězu Při Max. Výkonu: | 21,3 m/s |
| Typ řetězu: | C85 |
| Výkon: | 4,0 kW |
| Zdvihový Objem Válce: | 62,4 cm³ |
| Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) přední rukojeti: | 3,3 m/s² |
| Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) zadní rukojeti: | 3 m/s² |
| Emise výfukových plynů (CO2 EU V) 2: | 762 g/kWh |
| Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy: | 106 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA): | 119 dB(A) |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
