Řetězová pila Husqvarna T525
Kód: 9707375-10Detailní popis produktu
Profesionální řetězová pila s horní rukojetí pro snadné prořezávání
Nejlehčí řetězová pila T525 značky Husqvarna pro péči o stromy s vysokým výkonem, vhodná pro příležitostnou, ale i profesionální péči o stromy. Vybavena výkonným benzinovým motorem X-Torq® s nízkými emisemi.
Špičková pila s profesionálním výkonem a snadným ovládáním pro bezpečné odvětvování a ořezávání.
Pro použití s 10" až 12" vodicí lištou.
V ceně
Typ vodící lišty (dlouhý): Vrchol vodící lišty
Typ řetězu: SP21G
Délka lišty (v palcích): 10 palců
Není v ceně
Zubová opěrka
Očko startovací šňůry
Umožňuje rychlé a snadné zavěšení pily na popruh pro šplhání.
Jednoduché startování
Vypínač se po použití automaticky nastaví do polohy ZAPNUTO pro usnadnění dalšího spuštění.
Matice s ochranou proti vypadnutí
Způsob upevnění zabraňuje ztrátě matic lišty.
Napínání řetězu ze strany
Umožňuje rychlé a pohodlné napnutí řetězu.
Rychle odnímatelný kryt vzduchového filtru
Snadné uvolnění krytu urychlí čištění nebo výměnu vzduchového filtru.
Palivová pumpička
S palivovou pumpičkou je startování studeného motoru mnohem snazší.
Výklopné víčko olejové nádrže
Výklopné víčko usnadňuje plnění nádrže.
Smart Start®
Speciálně navržený motor a startér pro snadné a rychlé startování s minimálním úsilím. Odpor startovací šňůry je snížen až o 40 %.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzinové pily |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.7 kg |
| EAN: | 7333377531109 |
| Délka vodící lišty: | 10" (25 cm) |
| Doporučená Délka Vodicí Lišty, Max.: | 30 cm |
| Doporučená Délka Vodící Lišty, Min.: | 20 cm |
| Emise Výfukových Plynů (Co2 Eu V): | 850 g/kWh |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 98 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 111 dB(A) |
| Hladina Vibrací Přední Rukojeť (M/S2): | 4,9 m/s² |
| Hladina Vibrací Zadní Rukojeť (M/S2): | 5,2 m/s² |
| Hmotnost (Bez Řezacího Zařízení): | 2,7 kg |
| Použití: | Profesionální |
| Rozteč řetězu: | .325" mini |
| Rychlost Řetězu: | 18,3 m/s |
| Typ řetězu: | SP21G |
| Výkon: | 1,1 kW |
| Zdvihový Objem Válce: | 27,0 cm³ |
| ? Objednací kód: | 9707375-10 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
