Rozbrušovací pila Husqvarna K4000 Cut-n-Break
Kód: 9670797-01Detailní popis produktu
Ekonomicky výhodné řezání
Díky unikátní metodě Cut-n-Break můžete postupně řezat materiál s nízkými náklady na nástroje.
Vynikající hloubka řezání
Dlouhé tělo a dvojité řezací kotouče pro hloubku řezání až 400 mm.
Ideální pro řezání u stěn
Nastavitelný kryt kotouče usnadňuje řezání v blízkosti zdí a podlah.
Motor
Maxim. průměr vrtáku, ruční vrtání: 2.7 kW
Napětí: 220-240 V
Cyklus fáze proudu: 50-60 Hz
Řezací vybavení
Max. hloubka řezu: 400 mm
Průměr kotouče: 230 mm
Tloušťka kotouče: 2.5 mm
Max. obvodová rychlost kotouče: 60 m/s
Rozměry
Max. hloubka řezu: 867 mm
Max. hloubka řezu: 226 mm
Max. hloubka řezu: 325 mm
Hmotnost: 8.4 kg
Zvuk a hluk
Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA): 109 dB(A)
Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy: 95 dB(A)
Vibrace
Vibrace na levé rukojeti: 3.2 m/s²
Vibrace rukojeti: 3.4 m/s²
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rozbrušovací pily |
|---|---|
| Hmotnost: | 8.4 kg |
| EAN: | 7391736213110 |
| Cyklus Fáze Proudu: | 50-60 Hz |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 95 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 109 dB(A) |
| Hladina Vibrací Levá Rukojeť (M/S2): | 3,2 |
| Hmotnost: | 8,4 kg |
| Max. Hloubka Řezání: | 400 mm, 867 mm, 226 mm, 325 mm |
| Max. Obvodová Rychlost Kotouče: | s, 60 m |
| Maxim. Průměr Vrtáku, Ruční Vrtání: | 2.7 kW |
| Napětí: | 220-240 V |
| Průměr Kotouče: | 230 mm |
| Tloušťka Kotouče: | 2.5 mm |
| Vibrace Rukojeti: | s², 3.4 m |
| ? Objednací kód: | 9670797-01 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
