Rozbrušovací pila Husqvarna K770 14"
Kód: 9676821-01Detailní popis produktu
Husqvarna K 770 je výkonná a všestranná rozbrušovací pila, s funkcemi které zní dělají jednu z nejlepších rozbrušovacích pil na trhu.
Je vybavena poloautomatickým systémem SmartTension ™ pro neuvěřitelně snadné napínání řemene - tento systém umožňuje optimální přenos výkonu, minimální opotřebení a maximální životnost řemene.
Lehká hmotnost, vynikající poměr výkonu a hmotnosti, spolehlivý start a výjimečně nízké vibrace znamenají menší námahu a maximální produktivitu.
Pila je vhodná pro snadné řezání všech stavebních materiálů, ať již při rovném nebo zakřiveném řezu.
Při použití vozíku KV7 je tím správným řešením rovněž pro řezání chodníků či silnic.
Motor
Výstupní výkon: 3.7 kW
Zdvihový objem válce: 73.5 cm³
Mezera mezi elektrodami: 0.5 mm
Počet válců: 1
Počet zdvihů: 2-taktní motor
Řezací vybavení
Max. hloubka řezu: 125 mm
Průměr kotouče: 350 mm
Průměr hřídele: 20/25,4 mm
Tloušťka kotouče: 5 mm
Max. obvodová rychlost kotouče: 90 m/s
Rozměry
Max. hloubka řezu: 605 mm
Max. hloubka řezu: 225 mm
Max. hloubka řezu: 415 mm
Hmotnost: 10.1 kg
Zvuk a hluk
Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA): 115 dB(A)
Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy: 101 dB(A)
Vibrace
Vibrace na levé rukojeti: 2.0 m/s²
Vibrace rukojeti: 2.3 m/s²
Certifikace
Cert. stroj. zařízení, dle směrnice 2006/42/EC:EURO TEST CERTIFICATE SEC/10/2285
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rozbrušovací pily |
|---|---|
| Hmotnost: | 10.1 kg |
| EAN: | 7391736377850 |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 101 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 115 dB(A) |
| Hladina Vibrací Levá Rukojeť (M/S2): | 2 |
| Hmotnost: | 10,1 kg |
| Max. Hloubka Řezání: | 125 mm, 605 mm, 225 mm, 415 mm |
| Max. Obvodová Rychlost Kotouče: | 90 m, s |
| Počet Válců: | 1 |
| Počet Zdvihů: | 2-taktní motor |
| Průměr Hřídele: | 20 mm, 25,4 mm |
| Průměr Kotouče: | 350 mm |
| Tloušťka Kotouče: | 5 mm |
| Vibrace Rukojeti: | s², 2.3 m |
| Výkon Motoru: | 3,7 kW |
| Zdvihový Objem Válce: | 73.5 cm³ |
| ? Objednací kód: | 9676821-01 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
