Rozmetadlo pro rozprostírání zeminy KRRJ - Green Wizard 40 Dakr
Kód: 01021.035Detailní popis produktu
Naše ručně tlačená rozmetadla KRR a KRRJ jsou určena především pro práce spojené se zakládáním trávníků ve velkých zahradách, na fotbalových a golfových hřištích, v parcích a jiných plochách, kde je velmi důležitým činitelem krásný vzhled trávníku. Při konstrukci jsme dbali na to, abychom vyvinuli opravdu profesionální stroj, který rovnoměrně rozprostře zeminu po ploše. Většinu zkoušek jsme proto provedli v Anglii, kde se specialisté zabývají přímo zakládáním velmi kvalitních trávníků. Pro naše zákazníky nabízíme dvě provedení. Veškeré prvky jsou u nich stejné, odlišují se pouze šíří záběru a velikostí kol.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sypací vozíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| Celková šířka rozmetače: | 1.010 mm |
| Hmotnost prázdného rozmetače: | 40 kg |
| Max. hmotnost materiálu v zásobníku: | 200 kg |
| Objem zásobníku: | 180 l |
| Pracovní šířka: | 70 cm |
| Vnější průměr kol: | 400 mm |
| ? Objednací kód: | 01021.035 |
| ? Distribuce: | CZ |
DAKR je tradiční český výrobce zahradní techniky, který se specializuje na výkonné a spolehlivé stroje pro sečení trávy, mulčování, a údržbu zahrad a luk. Společnost DAKR, založená v roce 1993, si vybudovala silnou pozici díky robustním konstrukcím a inovativním řešením, které jsou navrženy pro náročné podmínky.
Nabízíme kompletní sortiment značky DAKR – od populárních sekaček Tekton a Panter až po širokou škálu příslušenství DAKR. Vyberte si ten správný stroj, ať už potřebujete posekat louku, nebo jen udržovat zahradu.
DAKR – kvalita, na kterou se můžete spolehnout!
| Výrobní společnost : | DAKR, spol. s r.o |
|---|---|
| Adresa : | Kunčice pod Ondřejníkem 132, 739 12 Kunčice pod Ondřejníkem, Česká republika |
| E-mail : | dakr@dakr.com |
