Rozmetadlo soli a umělých granulovaných hnojiv KRH 03 Dakr
Kód: 01021.019Detailní popis produktu
Rozmetací stroj je vybaven zásobníkem na 150 kg materiálu. Hmotnost prázdného sypače je 65 kg a svojí koncepcí je vhodný pro ošetřování chodníků, areálů středně velkých firem a parkovišť. Na plný zásobník zvládne ošetřit až 6.000 m2.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství pro ridery |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| Kapacita Zásobníku: | 150 kg soli |
| Množství Soli Na M2: | regulovatelné do 25 - 75 g/m2 |
| Pohon Rozmetacího Zařízení: | ocelová kuželová převodovka s hliníkovou skříní |
| Pracovní Rychlost: | taženo za vozidlem do max. 10 km/hod |
| Příslušenství V Ceně: | ocelové síto na zásobník a závěs pro osobní automobil i traktor |
| Systém Rozsypu: | rotační rozmetací talíř, speciální výkyvný aktivátor |
| Doporučení: | pro obce a areály firem |
| Hmotnost prázdného rozmetače: | 65 kg |
| Max. pracovní šířka: | 3 - 6 m |
| Ošetřená plocha s plným zásobníkem: | 2.000 – 6.000 m2 |
| ? Objednací kód: | 01021.019 |
| ? Distribuce: | CZ |
DAKR je tradiční český výrobce zahradní techniky, který se specializuje na výkonné a spolehlivé stroje pro sečení trávy, mulčování, a údržbu zahrad a luk. Společnost DAKR, založená v roce 1993, si vybudovala silnou pozici díky robustním konstrukcím a inovativním řešením, které jsou navrženy pro náročné podmínky.
Nabízíme kompletní sortiment značky DAKR – od populárních sekaček Tekton a Panter až po širokou škálu příslušenství DAKR. Vyberte si ten správný stroj, ať už potřebujete posekat louku, nebo jen udržovat zahradu.
DAKR – kvalita, na kterou se můžete spolehnout!
| Výrobní společnost : | DAKR, spol. s r.o |
|---|---|
| Adresa : | Kunčice pod Ondřejníkem 132, 739 12 Kunčice pod Ondřejníkem, Česká republika |
| E-mail : | dakr@dakr.com |
