Ruční foukač Husqvarna 525BX
Kód: 9672842-01Detailní popis produktu
Výkonný a dobře vyvážený ruční foukač pro profesionální použití.
Patentovaná technologie motoru X-torq v kombinaci s jedinečným ventilátorem a konstrukcí krytu přináší vysoký foukací výkon a zároveň jednoduché ovládání. Antivibrační systém Low Vib výrazně snižuje námahu, a to i při dlouhých směnách. Intuitivní ovládání a regulace otáček přispívají k účinnému a pohodlnému ovládání za všech okolností.
Délku foukací trubice lze přizpůsobit pro dosažení maximálního výkonu.
Vypínač STOP se automaticky přepne do polohy ON-zapnuto pro bezproblémové startování.
Pro snadné ovládání mohou být nastaveny otáčky ventilátoru
Kryt ventilátoru je konstruován tak, aby byl tok proudu vzduchu ve směru rukojeti. Toto umožňuje velmi snadné manévrování.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Foukače a vysavače |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.3 kg |
| EAN: | 7393080864284 |
| Hmotnost: | 4,3 kg |
| Maximální Otáčky Motoru Při Zatížení: | 7300 ot./min |
| Objem Palivové Nádrže: | 0,45 l |
| Průměr Trubice: | 68 mm |
| Rychlost Při Volnoběhu: | 3000 ot./min |
| Spotřeba Paliva: | 550 g/kWh |
| Výkon Motoru: | 0,85 kW |
| Zapalovací Svíčka: | NGK BPMR8Y |
| Zdvihový Objem Válce: | 25,4 cm³ |
| Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy: | 91 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA): | 106 dB(A) |
| Ekvivalentní hladina vibrací rukojeti (ahv, eq): | 1,2 m/s² |
| Emise výfukových plynů (CO2 EU V) 1: | 1 110 g/kWh |
| Hladina akustického výkonu, měřená: | 104 dB(A) |
| Max. foukací síla: | 15 N |
| Max. průtok vzduchu v trysce (kulatá): | 13 m³/min, 780 m³/h |
| Max. rychlost průtoku vzduchu (kulatá tryska): | 70 m/s |
| ? Objednací kód: | 9672842-01 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
