Ruční sekačka Novocut 64 Husqvarna
Kód: 9649540-02Detailní popis produktu
Model 64 má unikátní charakteristickou vlastnost - výšku sečení lze nastavit až do 55 mm.
Je navržena tak, aby se s ní snadno pracovalo i ve vysoké trávě.
Skvělá pro trávníky, které nejsou sekány často.
Extra zakalené vřeteno a spodní nůž
Pro vynikající výsledky při sekání a maximální odolnost.
Plynulé nastavení výšky sečení
Velmi snadno se tlačí i ve vyšší trávě. Výtečná pro údržbu trávníku, který sekáte nepravidelně - poseče trávu až do výšky 55 mm. Snadné nastavení výšky sečení konečky prstů.
Pevná kolečka
Kolečka jsou odolná a lehce se otáčejí.
Sběrný koš jako příslušenství
Pro ještě úhlednější vzhled vašeho trávníku použijte sběrný koš, který lze snadno nasadit.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ruční sekačky |
|---|---|
| Hmotnost: | 8.7 kg |
| EAN: | 7391439811484 |
| Hmotnost: | 8,7 kg |
| Materiál Skeletu: | Ocel |
| Možnosti Nastavení Výšky Rukojeti: | Žádné |
| Nastavení Výšky Sečení: | Manuální |
| Počet Poloh Sečení: | 4 |
| Ráfky, Materiál: | Plast |
| Rozměr Předního Kola: | 221 mm |
| Rozměr Zadního Kola: | 0 mm |
| Systém Pohonu: | Bez pojezdu |
| Šířka Záběru: | 40 cm |
| Typ Nože: | Válec |
| Typ Rukojeti: | Rovná |
| Typ Sběrného Koše: | Textilní (není součástí balení) |
| Výška Sečení, Max.: | 56 mm |
| Výška Sečení, Min.: | 12 mm |
| Způsob Sečení: | Vřeteno a spodní nůž |
| ? Objednací kód: | 9649540-02 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
