Rychlonabíječka FESTOOL MXC 230V
Kód: 497495Detailní popis produktu
Vždy připravené. Rychlé nabíjení.
Nabíječka MXC nabíjí akumulátory BP-XS akušroubováků CXS a TXS (nehodí se pro akumulátory akušroubováků CXS/TXS 12 a CXS/TXS 18). Naprostý přehled zabezpečuje LED ukazatel, který neustále informuje o aktuálním postupu nabíjení a zbývající době nabíjení. A samozřejmě také nabíječka MXC je kompletně zabezpečená díky službám Festool SERVICE.
Speciálně vyvinutá pro akumulátory BP-XS akušroubováků CXS a TXS (nikoliv pro CXS/TXS 12 a CXS/TXS 18)
Vždy aktuální informace: LED ukazatel pro zobrazení zbývající doby nabíjení a stavu nabití.
Kompletní zabezpečení: samozřejmě je také nabíječka MXC kompletně zabezpečená díky službám Festool SERVICE
Stěžejní oblasti použití
Rychlé dobíjení akumulátorů 10,8V BP-XS
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabíječky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.609 kg |
| EAN: | 4014549145135 |
| Nabíjecí Proud: | 2,8 A |
| Vstupní napětí: | 220 - 240 V |
| ? Objednací kód: | 497495 |
| ? Distribuce: | CZ |
Festool je prémiová německá značka, která je synonymem pro profesionalitu, preciznost a spolehlivost. Již více než 90 let se zaměřuje na vývoj a výrobu elektrického a pneumatického nářadí pro nejnáročnější řemeslníky. Festool se proslavil svým propracovaným systémem, který umožňuje efektivní práci a dosahování dokonalých výsledků.
Ať už jste truhlář, tesař, malíř nebo instalatér, s nářadím Festool dosáhnete dokonalosti v každém detailu. V našem e-shopu najdete kompletní sortiment, včetně aku nářadí Festool, příslušenství a systémových řešení.
| Výrobní společnost : | Festool GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Wertstrasse 20, 73240 Wendlingen, Německo |
| E-mail : | info@festool.de |
