Silniční řezač spár motorový Husqvarna FS 309
Kód: 9676783-03Detailní popis produktu
FS 309 je velmi lehký a kompaktní benzínový řezač spár bez vlastního pohonu, ideální pro řezání betonu a asfaltu.
Je skvělou volbou pro náročné práce v obtížně přístupných místech a malé opravy, a to až do hloubky 122 mm.
FS 309 se velmi snadno ovládá a může být přepravován v malém vozidle.
Snadná přeprava
Velmi nízká hmotnost usnadňuje přepravu a manipulaci.
FS 305, right rear wheel extended
Stable operation
Nastavitelná rukojeť a výsuvné pravé zadní kolo pro větší stabilitu.
Nízké vibrace
Systém upevnění motoru a hřídele kotouče zvyšuje komfort a poskytuje vynikající řezný výkon.
Nízké nároky na údržbu
Hřídel kotouče IntelliSeal umožňuje až 250 hodin bezúdržbového provozu a eliminuje denní promazávání ložisek hřídele.
Motor
Výkon (hodnota stanovená výrobcem motoru): 6.34 kW
Chlazení motoru: Vzduchem
Objem palivové nádrže: 6.06 l
Počet válců: 1
Počet zdvihů: 4-taktní motor
Řezací vybavení
Průměr hřídele: 25,4 mm
Ovládání hloubky řezání kotouče: Ruční kolečko
Průměr kotouče: 350 mm
Max. hloubka řezu: 122 mm
Rozměry
Délka výrobku: 914.4 mm
Výška výrobku: 991 mm
Hmotnost: 64 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Silniční řezače spár |
|---|---|
| Hmotnost: | 64 kg |
| EAN: | 7391736371247 |
| Délka: | 915 mm |
| Hmotnost: | 64 kg |
| Chlazení Motoru: | Vzduchem |
| Max. Hloubka Řezání: | 122 mm |
| Objem Palivové Nádrže: | 6.06 l |
| Ovládání Hloubky Řezání Kotouče: | Ruční kolečko |
| Počet Válců: | 1 |
| Počet Zdvihů: | 4-taktní motor |
| Průměr Hřídele: | 25,4 mm |
| Průměr Kotouče: | 350 mm |
| Výkon Motoru: | 6,34 kW |
| Výška Výrobku: | 991 mm |
| ? Objednací kód: | 9676783-03 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
