Silniční řezač spár motorový Husqvarna FS 400LV
Kód: 9651482-01Detailní popis produktu
FS 400 LV je robustní, univerzální benzinový řezač spár bez vlastního pohonu, který se pohodlně ovládá.
Nastavitelná rukojeť zajišťuje ergonomickou pracovní pozici.
Perfektní rozložení hmotnosti zaručuje vynikající stabilitu při řezání.
Ideální pro práce na silnici menšího rozsahu a opravné práce v betonu nebo asfaltu, s hloubkou řezání až do 162 mm.
Snadná obsluha
Robustní design, vynikající rozložení hmotnosti a snadné ovládání zaručují stabilitu a vysokou produktivitu.
Nastavitelné rukojeti
Umožňují obsluze být blíže k řezací straně pro snadnější zarovnání a rovnější řezy. Rukojeti lze také sklopit pro snadnější přepravu.
Snadná přeprava
Kompaktní pila, kterou lze snadno zvednout.
Velká vestavěná nádrž na vodu
Rychlé připojení hadice na vodu ke krytu kotouče. Snadná demontáž bez použití nářadí.
Motor
Výkon (hodnota stanovená výrobcem motoru): 8.7 kW
Chlazení motoru: Vzduchem
Objem palivové nádrže: 6.1 l
Počet válců: 1
Počet zdvihů: 4-taktní motor
Řezací vybavení
Průměr hřídele: 25,4 mm
Ovládání hloubky řezání kotouče: Ruční kolečko
Průměr kotouče: 450 mm
Max. hloubka řezu: 162 mm
Rozměry
Max. hloubka řezu: 1150 mm
Max. hloubka řezu: 940 mm
Hmotnost: 99 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Silniční řezače spár |
|---|---|
| Hmotnost: | 99 kg |
| EAN: | 7391883148709 |
| Hmotnost: | 99 kg |
| Chlazení Motoru: | Vzduchem |
| Max. Hloubka Řezání: | 162 mm, 1150 mm, 940 mm |
| Objem Palivové Nádrže: | 6.1 l |
| Ovládání Hloubky Řezání Kotouče: | Ruční kolečko |
| Počet Válců: | 1 |
| Počet Zdvihů: | 4-taktní motor |
| Průměr Hřídele: | 25,4 mm |
| Průměr Kotouče: | 450 mm |
| Výkon Motoru: | 8,7 kW |
| ? Objednací kód: | 9651482-01 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
