Silniční řezač spár motorový Husqvarna FS 413
Kód: 9651501-02Detailní popis produktu
FS 413 je kompaktní, vysoce univerzální benzinový řezač spár bez vlastního pohonu, ideální pro řezání betonu a asfaltu.
Vhodný pro malé až středně velké práce a opravy s hloubkou řezu až 189 mm. Kompaktní konstrukce a ergonomické ovládání zaručují uživatelské pohodlí obsluhy.
Nízké vibrace
Systém upevnění motoru a hřídele kotouče zvyšuje komfort a poskytuje vynikající řezný výkon.
Nízké nároky na údržbu
Hřídel kotouče IntelliSeal umožňuje až 250 hodin bezúdržbového provozu a eliminuje denní promazávání ložisek hřídele.
Snadné nastavení kotouče
Šnekový podavač z pružinové oceli umožňuje nastavení kotouče do a ven z řezu.
Snadná přeprava
Kompaktní pila, kterou lze snadno zvednout.
Motor
Výkon (hodnota stanovená výrobcem motoru): 8.7 kW
Chlazení motoru: Vzduchem
Objem palivové nádrže: 6.1 l
Počet válců: 1
Počet zdvihů: 4-taktní motor
Řezací vybavení
Průměr hřídele: 25,4 mm
Ovládání hloubky řezání kotouče: Patentově chráněný systém zvedání/sklopení pomocí pružin se zamykáním roztáčecí kliky
Průměr kotouče: 500 mm
Max. hloubka řezu: 189 mm
Rozměry
Max. hloubka řezu: 1550 mm
Max. hloubka řezu: 1200 mm
Hmotnost: 139 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Silniční řezače spár |
|---|---|
| Hmotnost: | 139 kg |
| EAN: | 7391883149379 |
| Hmotnost: | 139 kg |
| Chlazení Motoru: | Vzduchem |
| Max. Hloubka Řezání: | 189 mm, 1550 mm, 1200 mm |
| Objem Palivové Nádrže: | 6.1 l |
| Ovládání Hloubky Řezání Kotouče: | Patentově chráněný systém zvedání, sklopení pomocí pružin se zamykáním roztáčecí kliky |
| Počet Válců: | 1 |
| Počet Zdvihů: | 4-taktní motor |
| Průměr Hřídele: | 25,4 mm |
| Průměr Kotouče: | 500 mm |
| Výkon Motoru: | 8,7 kW |
| ? Objednací kód: | 9651501-02 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
