Sněhová radlice k riderům Husqvarna RC-series
Kód: 5930250-01Detailní popis produktu
Robustní ocelová radlice s ocelovou hranou.
Pryžová shrnovací hrana se dodává jako volitelné příslušenství.
Pět úhlů, pracovní šířka 120 cm.
U riderů s náhonem na zadní kola by měla být při použití sněhové radlice nasazena závaží na kola a sněhové řetězy.
Vhodné pro model
rider RC 320Ts AWD
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství pro ridery |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 7391736465045 |
| Délka: | 73 cm |
| Pracovní Výška: | 41.5 cm |
| Šířka: | 120 cm |
| Šířka Záběru: | 120 cm |
| Základní Stroj, Výška: | 102 cm |
| ? Objednací kód: | 5930250-01 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
