Stavebnicový mulčovač Triton GCV 200 Dakr
Kód: 01233.203Detailní popis produktu
Tento stavebnicový mulčovač umožní zvolit rychlost pojezdu 2,3 nebo 3,0 km/h, můžete si vybrat 4 pracovní adaptéry (2 typy sekaček, mulčovač a radlici na sníh). Stroj má velká terénní šípová kola a nastavitelná řidítka s antivibračním návlekem, která jdou na převoz sklopit. Kompletně nový model motoru HONDA GCVx vyniká tichým chodem, nízkými vibraci a zejména vyšším obsahem 201 cm3. Motor má automatický sytič. Stroje Triton mají velmi nízké vibrace díky kuželovému spojení hřídele žacích adaptérů. Pohon nástavců zajišťuje řemen Roflex s kevlarovým vláknem a ocelové řemenice. Mulčovač má průmyslovou čelisťovou brzdu žacího nástroje. Doporučená plocha na sekání je 10.000 m2. Mulčovač není jednoúčelový, je možno dokoupit nástavce na sekání vysoké trávy a radlici na sníh.
Stroj má dělenou nápravu, která drží při zapnutém pojezdu sekačku ve směru mulčování a nevybočuje na nerovnostech, ale umožňuje snadné zatáčení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mulčovače |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| Obsah Motoru: | 201 cm3 |
| Palivo: | benzin Natural 95 |
| Pracovní Rychlost: | 2 rychlosti pojezdu (2,3 km/hod + 3,0 km/hod) |
| Startování: | automatický sytič |
| Doporučená plocha: | do 10.000 m2 |
| Kroutící moment při 2.500 ot/min: | 12,7 Nm |
| Mazání motoru: | rozstřikem |
| Pneumatiky: | velká foukaná kola 400 mm s šípovým vzorem |
| Pojezdová náprava: | samosvorná dělená (nahrazuje diferenciál s uzávěrkou) |
| Řidítka: | polohovatelná ve 4 výškových stupních, měkčené madlo |
| Hmotnost mulčovače: | 56 kg |
| Max. šířka záběru: | 55 cm |
| Motor: | 4-takt Honda GCVx 200 |
| Stavebnicové řešení: | ano (4 pracovní nástavce + řada dalších doplňků) |
| Válec motoru: | hliníkový |
| Výška strniště: | centrálně nastavitelná 4 - 10 cm |
| Žací ústrojí: | nerezový plášť mulčovače se speciálním nožem OREGON |
| ? Objednací kód: | 01233.203 |
| ? Distribuce: | CZ |
DAKR je tradiční český výrobce zahradní techniky, který se specializuje na výkonné a spolehlivé stroje pro sečení trávy, mulčování, a údržbu zahrad a luk. Společnost DAKR, založená v roce 1993, si vybudovala silnou pozici díky robustním konstrukcím a inovativním řešením, které jsou navrženy pro náročné podmínky.
Nabízíme kompletní sortiment značky DAKR – od populárních sekaček Tekton a Panter až po širokou škálu příslušenství DAKR. Vyberte si ten správný stroj, ať už potřebujete posekat louku, nebo jen udržovat zahradu.
DAKR – kvalita, na kterou se můžete spolehnout!
| Výrobní společnost : | DAKR, spol. s r.o |
|---|---|
| Adresa : | Kunčice pod Ondřejníkem 132, 739 12 Kunčice pod Ondřejníkem, Česká republika |
| E-mail : | dakr@dakr.com |
