Stolová pila dlaždicová vodící Husqvarna TS 66R
Kód: 9651537-01Detailní popis produktu
TS 66 R je pila na dlaždice s vysokou řeznou kapacitou, vhodná pro řezání všech typů obkladů.
Umožňuje zapuštěné a šikmé řezy do úhlu 45°.
Je vybavena závěsným vodicím systémem z hliníku pro řezání velkých dlaždic až do délky 660 mm a diagonální řezy dlaždic do velikosti 45x45 cm
Všestranné použití
Umožňuje zanořené nebo šikmé řezy při 45° nebo 90° pro maximální všestrannost.
Robustní a spolehlivý motor
Zajišťuje dlouhou životnost výrobku.
Flexiblní sestavení
Dodává se s odnímatelnými nohami pro pohodlné řezání na stole, podlaze nebo na nohách.
Snadná přeprava
Odnímatelné nohy pro pohodlnou přepravu.
Motor
Cyklus fáze proudu: 50 Hz
Napětí: 230 V
Maxim. průměr vrtáku, ruční vrtání: 0.8 kW
Řezací vybavení
Průměr kotouče: 200 mm
Max. hloubka řezu: 40 mm
Max. délka řezání: 660 mm
Rozměry
Délka výrobku: 950 mm
Šířka výrobku: 480 mm
Výška výrobku: 490 mm
Hmotnost: 41 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolové pily |
|---|---|
| Hmotnost: | 41 kg |
| EAN: | 7391883151129 |
| Cyklus Fáze Proudu: | 50 Hz |
| Délka: | 950 mm |
| Hmotnost: | 41 kg |
| Max. Délka Řezání: | 660 mm |
| Max. Hloubka Řezání: | 40 mm |
| Maxim. Průměr Vrtáku, Ruční Vrtání: | 0.8 kW |
| Napětí: | 230 V |
| Průměr Kotouče: | 200 mm |
| Šířka: | 480 mm |
| Výška Výrobku: | 490 mm |
| ? Objednací kód: | 9651537-01 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
