Stolová pila na zdivo Husqvarna TS 350 (230V)
Kód: 9651480-01Detailní popis produktu
TS 350 E je výkonná univerzální pila na zdivo s vysokou řeznou kapacitou na všechny druhy cihel a stavebních bloků.
S touto stolovou pilou lze dosáhnout maximální hloubky řezu 100 mm při řezání z jedné strany nebo až 200 mm při řezání z obou stran.
Pila umožňuje zapuštěné nebo šikmé řezy při 45° pro maximální všestrannost. Robustní jednodílný rám se zabudovanou vodicí lištou zajišťuje velkou pevnost a delší životnost pily.
Stroj je snadno ovladatelný jednou osobou díky sklopným nohám.
Robustní a spolehlivý motor
Zajišťuje dlouhou životnost výrobku.
Snadné sestavení a přeprava
Sklopné nohy usnadňují sestavení a přepravu pily.
Všestranné použití
Umožňuje zanořené nebo šikmé řezy při 45° nebo 90° pro maximální všestrannost.
Účinné usazování kalu
Odkalovací koryto umožňuje efektivní sběr kalu, a prodlužuje tak životnost čerpadla.
Snadná přeprava
Dvě zadní kola usnadňují přepravu.
Motor
Cyklus fáze proudu: 50 Hz
Napětí: 230 V
Maxim. průměr vrtáku, ruční vrtání: 2.2 kW
Řezací vybavení
Průměr kotouče: 350 mm
Max. hloubka řezu: 100 mm
Max. délka řezání: 700 mm
Rozměry
Výška výrobku: 600 mm
Délka výrobku: 1120 mm
Hmotnost: 92 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolové pily |
|---|---|
| Hmotnost: | 92 kg |
| EAN: | 7391883148662 |
| Cyklus Fáze Proudu: | 50 Hz |
| Délka: | 1120 mm |
| Hmotnost: | 92 kg |
| Max. Délka Řezání: | 700 mm |
| Max. Hloubka Řezání: | 100 mm |
| Maxim. Průměr Vrtáku, Ruční Vrtání: | 2.2 kW |
| Napětí: | 230 V |
| Průměr Kotouče: | 350 mm |
| Výška Výrobku: | 600 mm |
| ? Objednací kód: | 9651480-01 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
