Stolová pila na zdivo Husqvarna TS 400F (230V)
Kód: 9651481-01Detailní popis produktu
TS 400 F je výkonná univerzální pila na zdivo s vysokou řeznou kapacitou na všechny druhy cihel a stavebních bloků.
S touto stolovou pilou lze dosáhnout maximální hloubky řezu 125 mm při řezání z jedné strany nebo až 250 mm při řezání z obou stran.
Pila umožňuje zapuštěné nebo šikmé řezy při 45° pro maximální všestrannost. Robustní jednodílný rám se zabudovanou vodicí lištou zajišťuje velkou pevnost a delší životnost pily.
Stroj je snadno ovladatelný jednou osobou díky sklopným nohám.
Snadné sestavení
Sestavení pily je tak snadné, že to zvládne jeden člověk, zejména díky poloautomaticky sklopným nohám.
Všestranné použití
Umožňuje zanořené nebo šikmé řezy při 45° nebo 90° pro maximální všestrannost.
Účinné usazování kalu
Odkalovací koryto umožňuje efektivní sběr kalu, a prodlužuje tak životnost čerpadla.
Robustní a spolehlivý motor
Zajišťuje dlouhou životnost výrobku.
Různé hloubky řezání
Přesné nastavení výšky řezací hlavy umožňuje provádět hluboké řezy postupně.
Snadná přeprava a manipulace
Pila je vybavena 4 kolečky pro snadnou přepravu.
Motor
Cyklus fáze proudu: 50 Hz
Maxim. průměr vrtáku, ruční vrtání: 2.2 kW
Řezací vybavení
Průměr kotouče: 400 mm
Max. hloubka řezu: 230 mm
Max. délka řezání: 700 mm
Rozměry
Výška výrobku: 600 mm
Šířka výrobku: 600 mm
Délka výrobku: 1120 mm
Hmotnost: 96 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolové pily |
|---|---|
| Hmotnost: | 96 kg |
| EAN: | 7391883148686 |
| Cyklus Fáze Proudu: | 50 Hz |
| Délka: | 1120 mm |
| Hmotnost: | 96 kg |
| Max. Délka Řezání: | 700 mm |
| Max. Hloubka Řezání: | 230 mm |
| Maxim. Průměr Vrtáku, Ruční Vrtání: | 2.2 kW |
| Průměr Kotouče: | 400 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Výška Výrobku: | 600 mm |
| ? Objednací kód: | 9651481-01 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
