Stolová pila na zdivo s pojezdem Husqvarna TS 100R (230V)
Kód: 9651540-02Detailní popis produktu
TS 100 R je výkonná univerzální pila na zdivo s vysokou řeznou kapacitou na všechny druhy cihel a stavebních bloků.
Stroj je určen na řezání dlouhých kusů materiálu do 1 m, díky možnosti prodloužení vodicí lišty.
S touto stolovou pilou lze dosáhnout maximální hloubky řezu 105 mm při řezání z jedné strany nebo až 210 mm při řezání z obou stran.
Pila umožňuje zapuštěné nebo šikmé řezy při 45° pro maximální všestrannost.
Snadné čištění
Odnímatelná nádrž na vodu usnadňuje čištění.
Vysoká přesnost řezání
Se závěsným vodicím systémem
Hluboké řezy po krocích
Řezací hlava umožňuje postupné zanořování do řezu.
Ideální pro dlouhé řezy
Vodicí lišta umožňuje řezání jednotlivých kusů až do velikosti 1000 mm ( nebo řezání dlaždic 70x70 cm po diagonále).
Všestranné použití
Umožňuje zanořené nebo šikmé řezy při 45° nebo 90° pro maximální všestrannost.
Motor
Cyklus fáze proudu: 50 Hz
Napětí: 230 V
Maxim. průměr vrtáku, ruční vrtání: 2.2 kW
Řezací vybavení
Průměr kotouče: 350 mm
Max. hloubka řezu: 105 mm
Max. délka řezání: 1000 mm
Rozměry
Výška výrobku: 1400 mm
Šířka výrobku: 840 mm
Délka výrobku: 1400 mm
Hmotnost: 106 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolové pily |
|---|---|
| Hmotnost: | 106 kg |
| EAN: | 7391883151181 |
| Cyklus Fáze Proudu: | 50 Hz |
| Délka: | 1400 mm |
| Hmotnost: | 106 kg |
| Max. Délka Řezání: | 1000 mm |
| Max. Hloubka Řezání: | 105 mm |
| Maxim. Průměr Vrtáku, Ruční Vrtání: | 2.2 kW |
| Napětí: | 230 V |
| Průměr Kotouče: | 350 mm |
| Šířka: | 840 mm |
| Výška Výrobku: | 1400 mm |
| ? Objednací kód: | 9651540-02 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
