Strunová sekačka ERGO NRE 011 automatic

Strunová sekačka ERGO NRE 011 automatic

ERGO

130701

Skladem u dodavatele, dodání za 2 až 3 dny

24 měsíců

2 090 Kč vč. DPH

Sekačka ERGO NRE 011, jednoduchá, robustní konstrukce, která zaručuje odolnost proti mechanickému poškození a usnadňuje obsluhu a údržbu. Žádné zahraniční díly.

Chlazení motorku je zabezpečeno sáním suchého a čistého vzduchu ve výšce cca 1 m, což podstatně omezuje zanášení motorku mechanickými nečistotami, popřípadě jeho poškození vzdušnou vlhkostí, a prodlužuje životnost žačky. Elektrická sekačka NRE-011 je určena výhradně k dosekávání menších travnatých ploch, zejména takových, na kterých je s jinými typy sekaček sečení obtížné, jako např. kolem chodníků, stromů, keřů, plotů a zákoutí zahrady. Její nízká hmotnost vytváří předpoklad dobré ovladatelnosti. Při vysoké řezné rychlosti řeže veškerý plevel, a to i mezi kamennou dlažbou. Proto je nepostradatelným pomocníkem zahrádkářů a chalupářů, všude tam, kde je možnost připojení na elektrickou síť. K žacímu strojku je možno dokoupit doplňkové zařízení, která usnadňují rovnoměrný sestřih udržovaných travnatých ploch, nebo samostatná pojezdová kolečka.

Technické údaje:
motor 350W 230 V
otáčky 10 000 min.-1
hmotnost 3 kg
šířka záběru 300 mm
celková délka 1 260 mm
výška rukojetí nad zemí 900 mm
struna 1.6 mm

Ptejte se, pokud chcete znát přesný termín dodání či Vás zajímají další informace o nabízeném produktu. Položky označené hvězdičkou (*) je třeba vyplnit. Děkujeme.
Poslat stránku emailem
Položky označené hvězdičkou (*) je třeba vyplnit. Děkujeme.
Strunová sekačka ERGO NRE 011 automatic

Zahradní a komunální technika


Profesionální i hobby nářadí