Traktor mulčovací Seco Crossjet 4x4
Kód: S536026043342Detailní popis produktu
Model Crossjet 4×4 navazuje na úspěch modelu Crossjet, ale díky pohonu všech čtyř kol výrazně posouvá možnosti mulčování na zcela novou úroveň. Tento stroj je navržen pro zvládnutí i těch nejnáročnějších terénů, kde jeho robustní konstrukce a profesionální motor zajišťují bezproblémový výkon.
S pohonem 4×4 se stává nezastavitelným pomocníkem při údržbě zvláště obtížných a zarostlých pozemků, a to i v těch nejnáročnějších podmínkách. Nízké provozní náklady a snadná údržba z něj činí ekonomicky výhodnou volbu pro profesionály.
Díky své robustnosti, nízkým provozním nákladům a vysoké odolnosti je Crossjet 4×4 ideální volbou pro ty, kteří potřebují spolehlivý a výkonný stroj pro profesionální mulčování. Pokud hledáte výkonný mulčer, který zvládne i nejnáročnější terén, Crossjet 4×4 je tou pravou volbou.
V CENĚ STROJE OBSAŽENO VYŠKOLENÍ OBSLUHY!
Přes webové stránky nelze uskutečnit prodej tohoto výrobku prostřednictvím zásilkové služby, s ohledem na bezpečnost a ochranu zdraví zákazníka. Prodejce Bartoš nářadí s.r.o., je povinnen seznámit kupujícího s obsluhou, údržbou výrobku a bezpečnostními předpisy. Předat řádně vyplněný záruční list, kde uživatel výrobku svým podpisem potvrdí převzetí výrobku. Uzavření kupní smlouvy je možné pouze v prostorech prodejce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mulčery |
|---|---|
| Hmotnost: | 346 kg |
| Hmotnost: | 346 kg |
| Kapacita Akumulátoru: | 32 Ah |
| Napětí Akumulátoru: | 12 V |
| Objem Motoru (Ccm): | 726 |
| Objem Palivové Nádrže: | 19 l s palivoměrem |
| Objem Sběrného Koše: | bez koše |
| Počet Nožů: | 1 pevný s plouvoucími konci |
| Přední Náprava: | Kanzaki KXH10N |
| Přední Světla: | halogenová + denní svícení – LED diody |
| Rozměr Předního Kola: | 16 |
| Rozměr Zadního Kola: | 20 |
| Rozměry (Dxšxv): | 2310 × 1050 × 1505 mm |
| Spouštění Žacího Ústrojí: | elektromagnetickou spojkou |
| Šířka Záběru: | 92 cm |
| Typ: | Mulčer |
| Typ Motoru: | Kawasaki, dvouválec FS 651 |
| Typ Pohonu: | 4×4 |
| Typ Převodovky: | Hydrostatická |
| Uzávěrka Diferenciálu: | s uzávěrkou |
| Užití: | velké travnaté plochy, malé až středně velké travnaté plochy |
| Zadní Náprava: | Tuff Torq K664 |
| Zařazení: | Poloprofi |
| Žací Systém: | jednorotorové |
| ? Objednací kód: | S536026043342 |
| ? Distribuce: | CZ |
SECO je tradiční český výrobce zahradní techniky, který se specializuje na výrobu žacích traktorů a sekaček. S více než 25 lety zkušeností si značka SECO vybudovala silnou pozici na trhu díky robustní konstrukci, vysokému výkonu a české kvalitě, na kterou se můžete spolehnout.
S zahradními traktory SECO získáte silného a spolehlivého partnera pro údržbu vaší zahrady. Investujte do kvality, která vám ušetří čas a námahu.
| Výrobní společnost : | SECO GROUP a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Hradecká 1726, 506 01 Jičín, Česká republika |
| E-mail : | info@secogroup.cz |
