Traktor mulčovací Seco Gecon
Kód: S536026045403Detailní popis produktu
Novinka z řady mulčerů kombinuje kompaktní rozměry s vysokým výkonem a snadnou ovladatelností. Nabízí skvělý poměr ceny a užitné hodnoty. Díky nízkému těžišti a promyšlenému rozmístění ovládacích prvků poskytuje jistotu a pohodlí i na svažitých terénech. Ideální pro zahrady, sady, vinohrady i lesní školky. Umožňuje efektivní a rychlé mulčování bez kompromisů.
Poháněno motorem Loncin
V CENĚ STROJE OBSAŽENO VYŠKOLENÍ OBSLUHY!
Přes webové stránky nelze uskutečnit prodej tohoto výrobku prostřednictvím zásilkové služby, s ohledem na bezpečnost a ochranu zdraví zákazníka. Prodejce Bartoš nářadí s.r.o., je povinnen seznámit kupujícího s obsluhou, údržbou výrobku a bezpečnostními předpisy. Předat řádně vyplněný záruční list, kde uživatel výrobku svým podpisem potvrdí převzetí výrobku. Uzavření kupní smlouvy je možné pouze v prostorech prodejce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mulčery |
|---|---|
| Hmotnost: | 251 kg |
| Multifunkční Display: | Ne |
| Objem Motoru: | 635 ccm |
| Objem Palivové Nádrže: | 10 s průhledem l |
| Objem Sběrného Koše: | bez koše |
| Počet Nožů: | 1 pevný s plouvoucími konci |
| Přední Náprava: | pevná – litinová |
| Přední Světla: | halogenová + denní svícení – LED diody |
| Servořízení: | Ne |
| Spouštění Žacího Ústrojí: | elektromagnetickou spojkou |
| Typ: | Mulčer |
| Typ Motoru: | dvouválec, Loncin LC2P76F |
| Typ Pohonu: | zadní pohon |
| Typ Převodovky: | Hydrostatická |
| Uzávěrka Diferenciálu: | s uzávěrkou |
| Užití: | malé až středně velké travnaté plochy, vysoká tráva a nálety |
| Zadní Náprava: | Tuff Torq K46 DE |
| Zadní Světla: | Ne |
| Zařazení: | Hobby |
| Bezúdržbový akumulátor: | Ano |
| Bezúdržbový akumulátor 2: | 12V 28Ah |
| Jmenovitý výkon: | 11,5 KW – 2 700 min – 1 |
| Motohodiny: | Ano |
| Přední kola: | 13 |
| Rozměry: | 1940 × 940 × 1060 mm |
| Spojka žacího ústrojí: | Ne |
| Typ žacího ústrojí: | jednorotorové |
| Vysokozdvižný koš: | Ne |
| Záběr žacího ústrojí: | 85 cm |
| Zadní kola: | 16 |
SECO je tradiční český výrobce zahradní techniky, který se specializuje na výrobu žacích traktorů a sekaček. S více než 25 lety zkušeností si značka SECO vybudovala silnou pozici na trhu díky robustní konstrukci, vysokému výkonu a české kvalitě, na kterou se můžete spolehnout.
S zahradními traktory SECO získáte silného a spolehlivého partnera pro údržbu vaší zahrady. Investujte do kvality, která vám ušetří čas a námahu.
| Výrobní společnost : | SECO GROUP a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Hradecká 1726, 506 01 Jičín, Česká republika |
| E-mail : | info@secogroup.cz |
