Traktor mulčovací Seco Goliath
Kód: S536027044701Detailní popis produktu
Typová řada Goliath vychází z modelu Crossjet, posouvá však jeho možnosti ještě dál.
Mezi nejdůležitější prodejní argumenty patří zlepšená ergonomie, nožní ovládání pojezdu a možnost výběru z více druhů žacího ústrojí.
Traktor Goliath tak využijeme nejen k občasnému, ale také k pravidelnému mulčování.
V CENĚ STROJE OBSAŽENO VYŠKOLENÍ OBSLUHY!
Přes webové stránky nelze uskutečnit prodej tohoto výrobku prostřednictvím zásilkové služby, s ohledem na bezpečnost a ochranu zdraví zákazníka. Prodejce Bartoš nářadí s.r.o., je povinnen seznámit kupujícího s obsluhou, údržbou výrobku a bezpečnostními předpisy. Předat řádně vyplněný záruční list, kde uživatel výrobku svým podpisem potvrdí převzetí výrobku. Uzavření kupní smlouvy je možné pouze v prostorech prodejce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mulčery |
|---|---|
| Hmotnost: | 357 kg |
| Hmotnost: | 357 kg |
| Kapacita Akumulátoru: | 32 Ah |
| Napětí Akumulátoru: | 12 V |
| Objem Motoru (Ccm): | 627 |
| Objem Palivové Nádrže: | 16 l s palivoměrem |
| Objem Sběrného Koše: | bez koše |
| Otevírání Sběrného Koše: | – |
| Počet Nožů: | 1 pevný, 6 pevných |
| Přední Náprava: | pevná – litinová |
| Přední Světla: | halogenová + denní svícení – LED diody |
| Rozměr Předního Kola: | 16 |
| Rozměr Zadního Kola: | 20 |
| Rozměry (Dxšxv): | 2350 × 1040 × 1740 cm |
| Spouštění Žacího Ústrojí: | elektromagnetickou spojkou |
| Systém Auto / Man: | – |
| Šířka Záběru: | 92 cm, 110 cm, 132 cm |
| Typ: | Mulčer |
| Typ Motoru: | Vanguard 627 – 23 HP, Biggs &, Stratton – dvouválec |
| Typ Pohonu: | zadní pohon |
| Typ Převodovky: | Hydrostatická |
| Uzávěrka Diferenciálu: | s uzávěrkou |
| Užití: | velké travnaté plochy, malé až středně velké travnaté plochy, vysoká tráva a nálety |
| Výška Zdvihu Sběrného Koše: | – |
| Zadní Náprava: | Tuff Torq K62 |
| Zařazení: | Poloprofi |
| Žací Systém: | možnost výběru |
| ? Objednací kód: | S536027044701 |
| ? Distribuce: | CZ |
SECO je tradiční český výrobce zahradní techniky, který se specializuje na výrobu žacích traktorů a sekaček. S více než 25 lety zkušeností si značka SECO vybudovala silnou pozici na trhu díky robustní konstrukci, vysokému výkonu a české kvalitě, na kterou se můžete spolehnout.
S zahradními traktory SECO získáte silného a spolehlivého partnera pro údržbu vaší zahrady. Investujte do kvality, která vám ušetří čas a námahu.
| Výrobní společnost : | SECO GROUP a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Hradecká 1726, 506 01 Jičín, Česká republika |
| E-mail : | info@secogroup.cz |
