Vibrační bruska Festool RTS 400 REQ-Plus
Kód: 578926Detailní popis produktu
Kompaktní jednoruční vibrační bruska.
Ideální pro vytrvalé broušení nad hlavou bez únavy. A jako vibrační bruska, delta bruska nebo excentrická bruska s maximální mírou flexibility pro individuální úkoly: nová generace RTS, DTS a ETS 125. Hlavními vlastnostmi jsou kompaktní konstrukce, hmotnost pouze 1,5 kg a nově vyvinutá regulační elektronika MMC, která s konstantně silnými otáčkami zaručuje až o 25 % větší úběrový výkon. Možná ne senzační, ale zato přesvědčivé – spousta promyšlených detailů, jako integrovaný vak na prach Longlife pro bezprašnou práci, příjemné měkké gumové tlumicí vložky Softgrip v místě uchopení a chránič hran PROTECTOR pro méně dodělávek. Nová generace kompaktních brusek RTS, DTS, ETS: viditelně, citelně, a dokonce slyšitelně lepší.
Práce bez únavy: díky kompaktní konstrukci, hmotnosti pouze 1,2 kg a perfektně vyváženému rozložení hmotnosti
Až o 25 % větší úběr: regulační elektronika MMC přenáší výkon 250 W přímo na pracovní plochu
Zdravá práce a méně dodělávek: v kombinaci s mobilním vysavačem nebo vakem na prach Longlife a nasazovacím chráničem PROTECTOR pro šetrné broušení podél okenních skel, rámů a výplní
Pro nepřetržitou práci: vyprazdňovací, opakovaně použitelný vak na prach Longlife z polyesterového rouna s mimořádně dlouhou životností
Bezpečné odsávání s novým spojovacím systémem CLEANTEC: integrovaný bajonetový uzávěr spolehlivě a rychle spojuje připojovací objímku sací hadice s odsávacím hrdlem elektrického nářadí. A stejně tak rychle ho lze odpojit. O tom, kdy k tomu dojde, rozhodujete vy – a nikoli náhoda
Rozsah dodávky
Brusná deska SSH 80x130
Chránič PR RTS-R 80x133
Vak na prach SB-Longlife RTS/DTS/ETS
Kabel plug it H05 RN-F-4
Světelný modul LM-RTS
Systainer³ SYS3 M 187
Výkonové parametry
antistatická funkce
Mobilní vysavače a nářadí s antistatickou funkcí, která zabraňuje nabíjení nářadí statickou elektřinou během činnosti.
CLEANTEC
Integrovaný bajonetový uzávěr jako spojovací prvek mezi vysavačem a nářadím.
elektronika
Regulovatelné otáčky pro práci přizpůsobenou druhu materiálu.
Protector
Chrání brusný talíř a materiál při práci blízko okrajů.
brusná deska MPE
Vysoce odolný materiál brusných desek a brusných talířů.
Ochrana proti vibracím
Mimořádně skvělé vyvážení pro optimálně klidný chod při broušení a přídavné snížení otáček při vysokých vibrací kvůli práci šetrné ke zdraví.
plug-it
Odpojitelný, výměnný síťový kabel s bezpečnostní přípojkou pro rychlou výměnu.
odsávání Turbo
Turboodsávání zaručuje čisté pracovní prostředí a dobrou viditelnost při práci.
StickFix STF
Metoda rychlého upevňování brusiva – bez lepení a upínání – pro vyšší
hospodárnost.
Stěžejní oblasti použití
Ideální pro svislé plochy nebo práci nad hlavou
Jednoruční broušení malých a úzkých ploch
Obroušení barev a laků na okenních rámech
Broušení ploch z přírodního dřeva a dýhy před lakováním – zejména nábytku
Broušení různých materiálů blízko okrajů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vibrační brusky |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.3 kg |
| EAN: | 4014549472927 |
| Délka Kabelu: | 4 m |
| Druh Pohonu: | Síť |
| Ø Přípojky Pro Odsávání Prachu: | 27 mm |
| Pracovní Zdvihy: | 12 000 - 24 000 min⁻¹ |
| Příkon: | 250 W |
| Volnoběžné Otáčky: | 6 000 - 12 000 min⁻¹ |
| Vyměnitelná Brusná Deska: | 80 x 130 mm |
| Broušení: Celková střední hodnota vibrací ah: | 2,50 m/s² |
| Broušení: Hladina akustického tlaku podle vyhodnocení A LpA: | 76,00 dB(A) |
| broušení: Hladina akustického výkonu podle vyhodnocení A LWA: | 84,00 dB(A) |
| Broušení: Nejistota (hlučnost) K: | 3,00 dB |
| Broušení: Nejistota (vibrace) K: | 1,50 m/s² |
| Broušení: Řada norem EN: | 62841-2-4 |
| Brusný zdvih: | 2,00 mm |
| Hmotnost výrobku bez příslušenství: | 1,50 kg |
Festool je prémiová německá značka, která je synonymem pro profesionalitu, preciznost a spolehlivost. Již více než 90 let se zaměřuje na vývoj a výrobu elektrického a pneumatického nářadí pro nejnáročnější řemeslníky. Festool se proslavil svým propracovaným systémem, který umožňuje efektivní práci a dosahování dokonalých výsledků.
Ať už jste truhlář, tesař, malíř nebo instalatér, s nářadím Festool dosáhnete dokonalosti v každém detailu. V našem e-shopu najdete kompletní sortiment, včetně aku nářadí Festool, příslušenství a systémových řešení.
| Výrobní společnost : | Festool GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Wertstrasse 20, 73240 Wendlingen, Německo |
| E-mail : | info@festool.de |
