Vysavač Husqvarna WDC 325L
Kód: 9679081-04Související produkty
Detailní popis produktu
Vysoce výkonný a odolný vysavač pro suché i mokré vysávání, který zvládne úklid téměř všech druhů nečistot, prachu, tekutin a odpadu.
Silný a spolehlivý motor, vysoká kapacita, intuitivní ovládací prvky, snadné přenášení a jednoduché skladování jsou vlastnosti, které oceníte při každodenním používání.
Vysavač je vybaven mnoha chytrými řešeními, například ovládáním variabilní rychlosti, funkcí SoftStart, vestavěnou přístrojovou zásuvkou, výkonný adaptérem pro připojení k elektrickému nářadí.
WDC 325L splňuje požadavky třídy prachu L, kde není povoleno více než 1 % extrahovaného prachu z filtru (účinnost filtru min. 99 %).
Charakteristické vlastnosti:
Omyvatelný PET filtr
Filtr vyniká mimořádně dlouhou životností, což znamená nižší náklady na údržbu. Stejný filtr se používá pro suché i mokré vysávání a poskytuje vysoký filtrační výkon.
Síťová zásuvka s automatickým spouštěním / vypnutím
Vysavač je vybaven funkcí automatického startu/vypnutí. Vysavač se sám automaticky aktivuje, jakmile je stroj připojen ke zdroji elektrické energie. Vysavač běží ještě 5 sekund po vypnutí, aby úplně vyprázdnil sací hadici.
Ovládání variabilní rychlosti a pomalý start
Sací výkon lze regulovat podle způsobu použití stroje, stejně jako snížit hladinu hluku, když není zapotřebí plný výkon. Softstart se vyhýbá napěťovým špičkám, snižuje riziko prasknutí pojistek.
Pohyblivá rukojeť kontejneru
Pohyblivá rukojeť kontejneru usnadňuje vyprazdňování vysavače. Jednoduše odpojte horní část vysavače a vysypte obsah kontejneru.
Funkce foukání
Vysavač umožňuje připojení sací hadice v místě výstupu odpadního vzduchu. Stroj pak lze použit i jako foukač. To je užitečné při čištění úzkých prostorů a nástrojů, hromadění listí nebo jiných nečistot.
Hliníkové prodlužovací trubice
Stabilní kola a rejdovací kolečka
Poloautomatické čištění filtru
Fleecové filtrační sáčky
Funkce foukání
Uskladnění příslušenství
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Průmyslové univerzální vysavače |
|---|---|
| Hmotnost: | 8.5 kg |
| EAN: | 7391883815472 |
| Cyklus Fáze Proudu: | 50-60 Hz |
| Délka Hadice: | 3,5 m |
| Délka Kabelu: | 5 m |
| Fáze: | 1 |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 72 dB(A) |
| Kapacita Kontejneru: | 25 l |
| Max. Vakuum: | 235 mbar |
| Napětí: | 220-240 V |
| Plocha Mikrofiltru: | 0.003 m² |
| Proudění Vzduchu: | min, 3700 l |
| Průměr Hadice: | 32 mm |
| Výkon: | 1200 W |
| Hladina vibrací ramena: | 1,5 m/s² |
| ? Objednací kód: | 9679081-04 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
