Vysokotlaká myčka 140 bar, 2300W Makita HW140
Kód: HW14030 let zkušeností
Ke každé objednávce
Široký výběr
Prémiové značky a ověřený sortiment pro náročné i kutily.
Servis a instalace
Prodáváme, instalujeme a servisujeme všechny značky, které nabízíme k prodeji
Kamenné prodejny
Dvě prodejny s odborníky, širokou nabídkou a zbožím skladem.
Detailní popis produktu
Nové odolné čerpadlo
Integrované držáky příslušenství
Možnost použití dvou různých čistících přípravků
Pogumovaná kola
TOTAL STOP SYSTEM
Příslušenství:
Pistole (41154)
Tryska nastavitelná (40246)
Tryska turbo (41173)
Vysokotlaká hadice 10 m (3083550)
Konektor (40725)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tlakové myčky |
|---|---|
| Hmotnost: | 29 kg |
| EAN: | 4002829765005 |
| Hmotnost: | 29 kg |
| Max. Teplota Vody: | 50 °C |
| Maximální Tlak: | 140 bar |
| Obal Motoru Čerpadla: | hliník |
| Píst: | nerez |
| Pracovní Tlak: | 130 bar |
| Průtok Vody: | 500 l/h |
| Příkon: | 2 300 W |
| Těleso Čerpadla: | mosaz |
| Typ Motoru: | indukční |
| ? Objednací kód: | HW140 |
| ? Distribuce: | CZ |
Makita je celosvětově uznávaná japonská značka s více než stoletou tradicí. Od svého založení v roce 1915 se specializuje na výrobu elektrického, akumulátorového a benzinového nářadí pro profesionály i náročné kutily. Makita je synonymem pro výkon, odolnost a spolehlivost.
S nářadím Makita získáte partnera, na kterého se můžete spolehnout při každém projektu. Vybavte se tím nejlepším od značky, která věří ve spojení výkonu, inovace a kvality.
| Výrobní společnost : | Makita Corporation |
|---|---|
| Adresa : | 3-11-8, Sumiyoshi-cho, Anjo, Aichi 446-8502, Japonsko |
| Zástupce výrobce v EU : | Makita Werkzeug GmbH |
| Adresa zástupce v EU : | Makita-Platz 1, 40885 Ratingen, Německo |
| E-mail zástupce v EU : | info@makita.de |
