Vysokotlaký čistič Husqvarna PW 130
Kód: 9706480-01Související produkty
Detailní popis produktu
Kompaktní a uživatelsky přívětivý vysokotlaký čistič pro snadné čištění
Kompaktní a lehký elektrický vysokotlaký čistič, který se snadno ovládá a skladuje. Model Husqvarna PW 130 má mimořádně pružnou hadici, která usnadňuje navíjení, a vestavěný úložný prostor, který poskytuje pohodlný přístup k dodanému příslušenství. Dvojitá funkce otáčení a multifunkční tryska usnadňují přizpůsobení vysokotlakého čističe různým čisticím pracím. Model PW 130 má také vodítko pro nastavení trysky a tlaku, takže můžete zajistit dokonalý tlak.
Pěnový postřikovač
Průhledný pěnový rozprašovač usnadňuje sledování hladiny zbývajícího čisticího prostředku.
Madlo na přenášení
Díky robustnímu a pohodlnému madlu jsou přemísťování a přeprava mimořádně pohodlné.
Vysokotlaká hadice UltraFlex
Vysokotlaká hadice je velmi ohebná, snadno se s ní manipuluje a dá se pohodlně srolovat.
Intuitivní tryska a nastavení tlaku
Snadné nastavení trysky a nastavení tlaku zajišťují ideální tlak během používání.
Skladování příslušenství
Snadno přístupné přihrádky nabízejí efektivní a kompaktní uložení stříkací pistole i postřikového násadce na stroji.
Kovové čerpadlo
Čerpadlo je vyrobeno z kovu, aby byla zajištěna vysoká odolnost a dlouhá životnost výrobku.
Uložení hadice
Přihrádka na hadici nabízí pohodlné používání a praktické uskladnění.
Variabilní plochá tryska
Víceúčelová hubice s nastavitelným tlakem poskytuje zvýšenou všestrannost, protože ji lze použít pro širokou škálu čisticích prací s perfektními výsledky.
Příslušenství vždy po ruce
Veškeré dodávané příslušenství lze skladovat na stroji a obsluha tak k němu má snadný přístup a pracuje efektivněji.
Dvě otočné spojky a rychlospojka
Maximální účinnost a pohodlí díky dvěma otočným spojkám na stříkacím násadci a rychlospojkám pro připojení hadice, trysek a příslušenství.
Rotační tryska
Rotační tryska s bodovým paprskem poskytuje cílený, vysoký čisticí výkon a pomáhá účinně se zbavit přetrvávajících nečistot.
Kompaktní a lehký
Kompaktní velikost a nízká hmotnost pro snadné skladování a přepravu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ZAHRADNÍ TECHNIKA |
|---|---|
| Hmotnost: | 6.5 kg |
| EAN: | 7333377077300 |
| Cyklus Fáze Proudu: | 50 Hz |
| Délka Hadice: | 6 m |
| Délka Struny: | 5 m |
| Elektrická Ochranná Třída: | IP X5 |
| Fáze: | 1 ph |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 89 dB(A) |
| Hmotnost: | 6,5 kg |
| Max. Teplota Přiváděné Vody: | 40 °C |
| Maximální Samonasávací Výška: | 0,5 m |
| Maximální Tlak: | 130 bar |
| Napájecí Proud: | 65 A |
| Napětí: | 220-240 V |
| Objem: | 0,4 l |
| Provozní Tlak, Max.: | 95 bar |
| Průtok Vody: | 324-465 l/h |
| Výkon: | 1,5 kW |
| ? Objednací kód: | 9706480-01 |
| ? Distribuce: | CZ |
Vysokotlaký čistič Husqvarna PW 130
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
