Vysokotlaký čistič Husqvarna PW 240
Kód: 9706481-01Související produkty
Detailní popis produktu
Vysokotlaký čistič optimalizovaný pro venkovní čištění bez námahy
Elektrický vysokotlaký čistič speciálně optimalizovaný pro venkovní čištění, který nabízí ergonomické a nekomplikované ovládání s ultraflexibilní hadicí, vylepšenou prodlouženou rukojetí a výjimečnou stabilitu.
Hadicový naviják s vodítkem hadice umožňuje pohodlné kompaktní skladování.
Pěnový postřikovač
Rychlým pohledem zjistíte, jak rychle ubývá čisticího prostředku a kolik ho ještě zbývá, a regulovat tak jeho spotřebu.
Madlo na přenášení
Díky robustnímu a pohodlnému madlu jsou přemísťování a přeprava mimořádně pohodlné
Skladování příslušenství
Možnost uložení všech částí stříkací pistole přímo na stroji na snadno přístupných místech.
Kovové čerpadlo
Kovové čerpadlo je vyrobeno z kovu, což zajistí jeho dlouhou životnost a vysokou spolehlivost.
Variabilní plochá tryska
Víceúčelová hubice s nastavitelným tlakem poskytuje zvýšenou všestrannost, protože ji lze použít pro širokou škálu čisticích prací s perfektními výsledky.
Vysokotlaká hadice UltraFlex
S ultraflexibilní hadicí se snadno manipuluje a lze ji svinout pro pohodlné používání.
Dvě otočné spojky a rychlospojka
Postřiková trubice má dvě otočné spojky a rychlospojky pro hadici, trysky a příslušenství pro maximálně efektivní práci a komfort.
Rotační tryska
Rotační tryska s bodovým paprskem poskytuje cílený, vysoký čisticí výkon a pomáhá účinně se zbavit přetrvávajících nečistot.
Hadicový naviják s vodítkem
Pohodlné a efektivní skladování hadice se snadným svinutím.
Skládací rukojeť
Skládací rukojeť pro snadné skladování a přepravu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tlakové myčky |
|---|---|
| Hmotnost: | 5.9 kg |
| EAN: | 7333377077348 |
| Cyklus Fáze Proudu: | 50 Hz |
| Délka Hadice: | 8 m |
| Délka Kabelu: | 5 m |
| Elektrická Ochranná Třída: | IP X5 |
| Fáze: | 1 ph |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 92 dB(A) |
| Hmotnost: | 5,9 kg |
| Max. Teplota Přiváděné Vody: | 40 °C |
| Maximální Samonasávací Výška: | 0,5 m |
| Maximální Tlak: | 140 bar |
| Napájecí Proud: | 70 A |
| Napětí: | 220-240 V |
| Objem: | 0,4 l |
| Provozní Tlak, Max.: | 100 bar |
| Průtok Vody: | 348-465 l/h |
| Výkon: | 1,8 kW |
| ? Objednací kód: | 9706481-01 |
| ? Distribuce: | CZ |
https://youtu.be/e14JY8pSz00
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
