Vysokotlaký čistič Husqvarna PW 350
Kód: 9707258-01Související produkty
Detailní popis produktu
Získejte dokonale vyčištěné venkovní povrchy s robustním a všestranným vysokotlakým čističem Husqvarna PW 350. Je vybaven pružnou hadicí pro prodloužený dosah a snadnou obsluhu a jemnou i hrubou tryskou pro účinné a flexibilní čištění všech typů povrchů – od lehkého oplachování až po náročnější úkoly. Spolehlivý, vysoce výkonný indukční motor a kovová pumpa minimalizují riziko poruch a poskytují prvotřídní výkon.
Praktický úložný prostor na krytu přístroje zajistí, abyste měli vše, co potřebujete, na dosah.
PW 350 je kompatibilní s několika doplňky a pro snadné dosažení optimálního nastavení pro každý úkol jsou na přístroji k dispozici trysky a vodítka tlaku. Po skončení práce lze hadici rychle svinout a efektivně uložit pomocí navijáku s podpůrným vodítkem. Čistič má také velká kola s měkkým běhounem pro skvělou trakci v náročném terénu a skládací hliníkovou rukojeť pro úsporné skladování.
Hadicový naviják s vodítkem
Buben na hadici s vodicí kladkou umožňuje snadné navíjení a praktické skladování hadice.
Indukční motor
Indukční motor spojuje vynikající výkon, vysokou odolnost a dlouhou životnost.
Příslušenství vždy po ruce
Všechna dodávaná příslušenství mohou být na stroji úhledně uložena pro snadný přístup a efektivnější práci.
Intuitivní tryska a nastavení tlaku
Snadné nastavení trysky a nastavení tlaku zajišťují ideální tlak během používání.
Rotační tryska
Rotační tryska s bodovým paprskem poskytuje cílený, vysoký čisticí výkon a pomáhá účinně se zbavit přetrvávajících nečistot.
Variabilní plochá tryska
Víceúčelová hubice s nastavitelným tlakem poskytuje zvýšenou všestrannost, protože ji lze použít pro širokou škálu čisticích prací s perfektními výsledky.
Kovové čerpadlo
Čerpadlo je vyrobeno z kovu, aby byla zajištěna vysoká odolnost a dlouhá životnost výrobku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tlakové myčky |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.7 kg |
| EAN: | 7333377475519 |
| Cyklus Fáze Proudu: | 50 Hz |
| Délka Hadice: | 9 m |
| Délka Kabelu: | 5 m |
| Elektrická Ochranná Třída: | IP X5 |
| Fáze: | 1 ph |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 88 dB(A) |
| Hmotnost: | 2,7 kg |
| Max. Teplota Přiváděné Vody: | 40 °C |
| Maximální Samonasávací Výška: | 0, 5 m |
| Maximální Tlak: | 150 bar |
| Napájecí Proud: | 10 A |
| Napětí: | 230-240 V |
| Objem: | 0, 5 l |
| Provozní Tlak, Max.: | 120 bar |
| Průtok Vody: | 350-450 l/h |
| ? Objednací kód: | 9707258-01 |
| ? Distribuce: | CZ |
Vysokotlaký čistič PW 350 - Funkce a výhody
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
