Vyvětvovací pila Husqvarna 525PT5S
Kód: 9673296-01Detailní popis produktu
Výkonná vyvětvovací pila s teleskopickým hřídelem a vynikajícím dosahem
Husqvarna 525PT5S je profesionální vyvětvovací pila s velmi dlouhým dosahem a teleskopickou hřídelí, kterou lze snadno nastavit pro optimální pracovní dosah. Díky vynikající ergonomii a skvělému vyvážení můžete dosáhnout nejlepších výsledků s minimální námahou. Pila se snadno se ovládá. Motor X-Torq® zajišťuje rychlou akceleraci a vysoký točivý moment s nízkými emisemi a nízkou spotřebou paliva. Mezi další funkce patří intuitivní ovládání, snadné startování a zadní kryt proti nárazu.
V ceně
Délka lišty (v palcích): 10 palců
Typ vodící lišty (dlouhý): Vrchol s vodícím kolečkem
Typ řetězu: H00
OEM Nosný popruh: Jednoduchý nosný popruh
Automatické vracení vypínače STOP do pohotovostní polohy
Vypínač STOP se automaticky přepne do polohy ON-zapnuto pro bezproblémové startování.
Intuitivní ovládání
Sytič a palivová pumpička jsou snadno dosažitelné a jednoduše ovladatelné.
Teleskopická nosná trubka
Teleskopická tyč umožňuje rychlé nastavení délky podle potřeby
Skříň spojky z hořčíku
Robustní skříň spojky z hořčíku zaručuje dlouhou životnost i při náročném profesionálním použití.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prořezávací pily a nůžky |
|---|---|
| Hmotnost: | 7 kg |
| EAN: | 7393089197796 |
| Délka Vč. Řezacího Zařízení: | 402 cm |
| Délka Ve Složeném Stavu: | 287 cm |
| Délka vodící lišty: | 10" (25 cm) |
| Emise Výfukových Plynů (Co2 Eu V): | 1 141 g/kWh |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 89 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 107 dB(A) |
| Hmotnost (Bez Akumulátoru A Řezacího Zařízení): | 7 kg |
| Hmotnost (Bez Řezacího Zařízení): | 7 kg |
| Objem Olejové Nádrže: | 0,14 l |
| Objem Palivové Nádrže: | 0,51 l |
| Oem Nosný Popruh: | Jednoduchý nosný popruh |
| Použití: | Profesionální |
| Rozteč řetězu: | 1/4" |
| Rychlost Řetězu: | 20,5 m/s |
| Typ řetězu: | H00 |
| Výkon: | 1 kW |
| Zdvihový Objem Válce: | 25,4 cm³ |
| ? Objednací kód: | 9673296-01 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
