Zádový foukač 345BT Husqvarna
Kód: 9704669-03Detailní popis produktu
Výkonný benzinový zádový foukač s působivou foukací silou a vylepšenou ergonomií
Foukač s velkou foukací sílou a komfortním popruhem, s nímž bude úklid vašeho pozemku rychlý a jednoduchý.
Ovládání foukače je intuitivní a plynulé díky tempomatu na horní nastavitelné rukojeti.
Vše od snadného startu s pomocí palivové pumpičky, objemné nádrže s dlouhou životností až po přímou trysku bylo vyrobeno tak, aby vaše práce na zahradě byla co nejlehčí.
S takovou ergonomickou dokonalostí na zádech a prvotřídním výkonem ve vaší ruce poskytuje tento kompaktní benzínový zádový foukač maximální produktivitu s minimální námahou.
Vybavení
Typ trysky OEM: Kulatá
OEM Nosný popruh: Integrovaný
Sada pro vysávání OEM: Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Foukače a vysavače |
|---|---|
| Hmotnost: | 9.96 kg |
| EAN: | 7392930507753 |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 110 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 113 dB(A) |
| Hmotnost: | 9,96 kg |
| Maximální Otáčky Motoru Při Zatížení: | 7 000 ot./min |
| Objem Palivové Nádrže: | 1,26 l |
| Oem Nosný Popruh: | Integrovaný |
| Proud Vzduchu V Krytu: | 21,6 m³/min |
| Proud Vzduchu V Trubici: | 12,8 m³/min |
| Rychlost Při Volnoběhu: | 2 520 ot./min |
| Rychlost Vzduchu: | 78,2 m/s |
| Rychlost Vzduchu (Kulatá Tryska): | 120,7 m/s |
| Spotřeba Paliva: | 466 g/kWh |
| Typ Trysky Oem: | Kulatá |
| Vibrace Rukojeti: | 1,6 m/s² |
| Výkon Motoru: | 1,6 kW |
| Zdvihový Objem Válce: | 51,7 cm³ |
| Foukací Síla: | 22 N |
| ? Objednací kód: | 9704669-03 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
