Zahradní traktor Seco Starjet P5 PRO
Kód: S536026051290Detailní popis produktu
Model Starjet P5 PRO je navržený s ohledem na potřeby profesionálů, kteří vyžadují efektivitu, ale nevyužijí potenciál nejvýkonnějšího motoru, nevyžadují servořízení a naklápěcí sloupek řízení. Traktor vychází z osvědčeného modelu P6 PRO.
Hlavní výhodou je vysokozdvižný koš s možností dálkového vyklápění, který zajišťuje snadné a rychlé vyprazdňování přímo na zem nebo do kontejneru. Díky tomu je Starjet P5 PRO ideálním řešením pro údržbu rozsáhlých obecních ploch bez nutnosti ruční manipulace s posečenou trávou, což významně zvyšuje efektivitu práce a šetří čas a zajišťuje plynulý pracovní proces. Tento model je vybaven dvourotorovým sečením umístěným mezi nápravami, které zaručuje precizní sečení i v náročných podmínkách.
Jednou z největších výhod Starjetu P5 PRO je jeho celoroční využití. Od jara do podzimu se postará o sečení trávy, přepravu materiálu pomocí sklopného vozíku nebo aplikaci hnojiv a travních směsí s připojením rozmetadla. Na podzim exceluje při sběru listí, a v zimě se díky možnosti připojení sněhové radlice a rozmetadla soli promění v efektivní nástroj pro zimní údržbu.
Starjet P5 PRO je více než jen zahradní traktor – je to výkonný profesionální nástroj určený pro práci v jakýchkoli podmínkách. Kontaktujte nás a objevte, jak tento traktor může posunout vaši údržbu na vyšší úroveň!
V CENĚ STROJE OBSAŽEN DOVOZ STROJE K ZÁKAZNÍKOVI A VYŠKOLENÍ OBSLUHY!
Přes webové stránky nelze uskutečnit prodej tohoto výrobku prostřednictvím zásilkové služby, s ohledem na bezpečnost a ochranu zdraví zákazníka. Prodejce Bartoš nářadí s.r.o., je povinnen seznámit kupujícího s obsluhou, údržbou výrobku a bezpečnostními předpisy. Předat řádně vyplněný záruční list, kde uživatel výrobku svým podpisem potvrdí převzetí výrobku. Uzavření kupní smlouvy je možné pouze v prostorech prodejce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Traktory se sběrem |
|---|---|
| Hmotnost: | 383 kg |
| Multifunkční Display: | barevný multifunkční LED display |
| Objem Motoru: | 726 ccm |
| Objem Palivové Nádrže: | 11,9 s průhledem |
| Objem Sběrného Koše: | 400 l |
| Otevírání Sběrného Koše: | elektromechanicky |
| Počet Nožů: | 2 pevné |
| Přední Náprava: | pevná – litinová |
| Přední Světla: | halogenová + denní svícení – LED diody |
| Servořízení: | Ne |
| Spouštění Žacího Ústrojí: | elektromagnetickou spojkou |
| Typ: | Traktor se sběrem |
| Typ Motoru: | dvouválec, Kawasaki FS 651 |
| Typ Pohonu: | zadní pohon |
| Typ Převodovky: | Hydrostatická |
| Uzávěrka Diferenciálu: | s uzávěrkou |
| Užití: | velké travnaté plochy |
| Výška Zdvihu Sběrného Koše: | spodní hrana do výšky 1 870 mm |
| Zadní Náprava: | Tuff Torq K664 |
| Zadní Světla: | Ne |
| Zařazení: | Poloprofi |
| Bezúdržbový akumulátor: | Ano |
| Bezúdržbový akumulátor 2: | 12V 32Ah |
| Jmenovitý výkon: | 13,7 KW – 2 700 min – 1 |
| Motohodiny: | Ano |
| Přední kola: | 16 |
| Rozměry: | 2850 × 1060 × 1432 mm |
| Spojka žacího ústrojí: | Ano |
| Typ žacího ústrojí: | dvourotorové – časované |
| Vysokozdvižný koš: | Ano |
| Záběr žacího ústrojí: | 102 cm |
| Zadní kola: | 20 |
| Doba vyklápění koše: | 5,3 s |
| Doba zvedání koše: | 4,5 s |
SECO je tradiční český výrobce zahradní techniky, který se specializuje na výrobu žacích traktorů a sekaček. S více než 25 lety zkušeností si značka SECO vybudovala silnou pozici na trhu díky robustní konstrukci, vysokému výkonu a české kvalitě, na kterou se můžete spolehnout.
S zahradními traktory SECO získáte silného a spolehlivého partnera pro údržbu vaší zahrady. Investujte do kvality, která vám ušetří čas a námahu.
| Výrobní společnost : | SECO GROUP a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Hradecká 1726, 506 01 Jičín, Česká republika |
| E-mail : | info@secogroup.cz |
