Zahradní traktor Stiga Combi 166
Kód: 2T0070481/ST2Detailní popis produktu
Combi 166 je ideální pro zahrady se složitými tvary, ostrými zatáčkami a náročným designem.
Je dostatečně malý na to, aby se vešel do těsných mezer, zatímco jeho malý poloměr otáčení usnadňuje manévrování kolem překážek.
Díky svému jednoválcovému motoru o objemu 224 cm3, šířce záběru 66 cm a prostornému 150 l sběrnému koši je ideální pro sekání ploch až do 1500 m2. Flexibilní systém sekání - včetně 6 výškových pozic - vám umožní vybrat si mezi sbíráním, bočním výhozem a mulčováním.
Pro hladkou a bezpečnou jízdu je Combi 166 vybaven hydrostatickým pohonem ovládaným pedálem.
Jednoduše se posaďte, zapněte a můžete vyrazit.
Součástí je nabíječka baterií.
Mulčovací sada je součástí balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Traktory se sběrem |
|---|---|
| Hmotnost: | 152 kg |
| EAN: | 8008984852174 |
| Bezpečnostní Systém: | Sedadlo s bezpečnostním vypínačem |
| Délka: | 1825 mm |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 87 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 98 |
| Hmotnost: | 131 kg |
| Chlazení Motoru: | vzduch |
| Kapacita Akumulátoru: | 9 Ah |
| Maximální Pracovní Plocha: | 1500 |
| Minimální Neposekaný Radius: | 77.5 cm |
| Nabíječka: | Single standard |
| Napětí Akumulátoru: | 12 V |
| Nastavení Sedadla: | Šrouby |
| Nastavení Výšky Sečení: | Manuální s pákou |
| Objem Motoru: | 224 cm³ |
| Objem Palivové Nádrže: | 3,8 l |
| Objem Sběrného Koše: | 150 l |
| Otáčky Motoru: | 2450 rpm |
| Počet Nožů: | 1 |
| Počet Poloh Sečení: | 6 |
| Poháněná Kola: | Pohon zadních kol |
| Rozměr Předního Kola: | 13x5.00-6 |
| Rozměr Zadního Kola: | 15x6.00-6 |
| Rozsah Výšky Sečení: | 30 - 76 mm |
| Spouštění Sečení: | Manuální |
| Sytič: | Automatický |
| Šířka: | 722 mm |
| Šířka Záběru: | 66 cm |
| Typ Koše: | Textilní |
| Typ Motoru: | ST 250 ES Powered by STIGA |
| Typ Pohonu: | Benzín |
| Typ Převodovky: | Hydrostatický |
| Typ Sedadla: | STIGA klasik |
| Typ Systému Drcení: | Sběr |
| Vibrace Sedadla: | 2,94 m/s² |
| Vibrace Volantu: | 7,76 m/s² |
| Volant: | STIGA ergonomický |
| Volba Převodu: | Ovládání pedálem |
| Výkon: | 3.6 kW |
| Vyprázdnění Koše: | Manuální |
| Výška Produktu: | 1047 mm |
| Značka Motoru: | STIGA |
| Způsob Sečení: | Mulčování, boční vyhoz |
| ? Objednací kód: | 2T0070481/ST2 |
| ? Distribuce: | CZ |
STIGA je renomovaná evropská značka s dlouholetou tradicí, která se specializuje na výrobu zahradní techniky. Ať už se jedná o sekačky na trávu, zahradní traktory nebo robotické sekačky, STIGA přináší inovativní, spolehlivá a uživatelsky přívětivá řešení, která promění práci na zahradě v radost.
S technikou STIGA získáte spolehlivého partnera, který vám pomůže vytvořit a udržet dokonalou zahradu. Investujte do kvality, která vám ušetří čas i námahu.
| Výrobní společnost : | STIGA S.p.A. |
|---|---|
| Adresa : | Via del Lavoro 6, 31033 Castelfranco Veneto (TV), Itálie |
| E-mail : | info@stiga.com |
