Zahradní traktor Stiga Estate 598 W
Kód: 2T2630481/ST2Detailní popis produktu
Posekejte rychle velkou plochu a udělejte to v naprostém pohodlí se zahradním traktorem STIGA Estate 598 W!
Nový výkonný dvouválcový motor STIGA, který pracuje při snížené provozní teplotě a šířka žacího ústrojí 98 cm, zajišťují rychlé, ale přesné sečení.
Estate 598 W těží z hydrostatické převodovky - místo zastavení při změně rychlostního stupně, jako je tomu v případě manuálního pohonu, budete moci plynule a kontrolovaně zrychlovat a zpomalovat, což vám umožní výborné manévrování kolem stromů, a jiných překážek.
Pracovní komfort zajistí snadné elektricky ovládaná aktivace nožů.
STIGA Estate 598 W je vysoce univerzální stroj se svými třemi možnostmi sekání - sběrem, zadním výhozem a mulčováním. Sedm přednastavených výšek sečení (25-80 mm) zajišťují jeho přizpůsobivost různým podmínkám.
Vybavený zcela novým výkonným dvouválcovým motorem STIGA
Velký 240 l sběrný koš
Sedm přednastavených výšek sečení pro přizpůsobení potřebám vašeho trávníku
Žací ústrojí o šířce 98 cm, pro skvělý sběr, výhoz a mulčování
LED světlomety
Balení obsahuje - mulčovací vložku, závěs pro přívěs a nabíječku baterie v ceně
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Traktory se sběrem |
|---|---|
| Hmotnost: | 240 kg |
| EAN: | 8008984852457 |
| Antiscalp Kola: | 2 |
| Bezpečnostní Systém: | Sedadlo s bezpečnostním vypínačem |
| Délka: | 2338 mm |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 86 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 100 |
| Hmotnost: | 165 kg |
| Chlazení Motoru: | vzduch |
| Kapacita Akumulátoru: | 18 Ah |
| Kapacita Sběratelů: | 240 l |
| Maximální Pracovní Plocha: | 5000 |
| Minimální Neposekaný Radius: | 70 cm |
| Napětí Akumulátoru: | 12 V |
| Nastavení Sedadla: | Šrouby |
| Nastavení Výšky Sečení: | Manuální s pákou |
| Objem Motoru: | 586 cm³ |
| Objem Palivové Nádrže: | 6 l |
| Otáčky Motoru: | 2600 rpm |
| Počet Nožů: | 2 |
| Počet Poloh Sečení: | 7 |
| Poháněná Kola: | Pohon zadních kol |
| Přístrojová Deska: | Ano s LED kontrolkami |
| Rotace Nože: | Untimed |
| Rozměr Předního Kola: | 15x6.00-6 |
| Rozměr Zadního Kola: | 18x8.50-8 |
| Rozsah Výšky Sečení: | 25 - 80 mm |
| Spouštění Sečení: | Elektrický |
| Světlomety: | Led |
| Sytič: | Manuál |
| Šířka: | 1020 mm |
| Šířka Záběru: | 98 cm |
| Typ Koše: | Textilní |
| Typ Motoru: | ST 550 Twin Powered by STIGA |
| Typ Pohonu: | Benzín |
| Typ Převodovky: | Hydrostatický |
| Typ Sedadla: | STIGA klasik |
| Typ Systému Drcení: | Sběr |
| Vibrace Sedadla: | 0,7 m/s² |
| Vibrace Volantu: | 8,2 m/s² |
| Volant: | STIGA classic |
| Volba Převodu: | Ovládaní pedálem |
| Výkon: | 10.4 kW |
| Vyprázdnění Sběrače: | Manuální |
| Výška Produktu: | 1100 mm |
| Značka Motoru: | STIGA |
| Způsob Sečení: | zadní výhoz, Mulčovací vložka |
| ? Objednací kód: | 2T2630481/ST2 |
| ? Distribuce: | CZ |
STIGA je renomovaná evropská značka s dlouholetou tradicí, která se specializuje na výrobu zahradní techniky. Ať už se jedná o sekačky na trávu, zahradní traktory nebo robotické sekačky, STIGA přináší inovativní, spolehlivá a uživatelsky přívětivá řešení, která promění práci na zahradě v radost.
S technikou STIGA získáte spolehlivého partnera, který vám pomůže vytvořit a udržet dokonalou zahradu. Investujte do kvality, která vám ušetří čas i námahu.
| Výrobní společnost : | STIGA S.p.A. |
|---|---|
| Adresa : | Via del Lavoro 6, 31033 Castelfranco Veneto (TV), Itálie |
| E-mail : | info@stiga.com |
