Zahradní traktor Stiga Estate 598
Kód: 2T2620481/ST2Detailní popis produktu
Nový zahradní traktor STIGA Estate 598 přináší špičkový moderní design vhodný pro všechny typy uživatelů.
Je vybaven benzínovým motorem STIGA ST 500 o objemu 452 cm3.
Hydrostatická převodovka je ovládána pomocí pedálu a umožňuje snadnou jízdu bez nutnosti změny převodů.
98cm žací ústrojí je možné nastavit do 7 výškových poloh od 25 do 80 mm a je opatřeno dvěma elektromagneticky připojovanými noži, které lze aktivovat pomocí praktického tlačítka.
Travní hmotu lze sbírat do sběrného koše o objemu 240 litrů nebo mulčovat s použitím dodané mulčovací záslepky STIGA Multiclip.
Přední LED světlomety zajišťují lepší viditelnost v kterékoli denní době.
mulčovací sada, nabíječka baterií a závěs přívěsu jsou součástí balení
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Traktory se sběrem |
|---|---|
| Hmotnost: | 240 kg |
| EAN: | 8008984852341 |
| Antiscalp Kola: | 2 |
| Bezpečnostní Systém: | Sedadlo s bezpečnostním vypínačem |
| Délka: | 2338 mm |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 86 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 100 |
| Chlazení Motoru: | vzduch |
| Kapacita Akumulátoru: | 18 Ah |
| Maximální Pracovní Plocha: | 4500 ㎡ |
| Minimální Neposekaný Radius: | 70 cm |
| Nabíječka: | na objednání |
| Napětí Akumulátoru: | 12 V |
| Nastavení Sedadla: | Šrouby |
| Nastavení Výšky Sečení: | Manuální s pákou |
| Objem Motoru: | 452 cm³ |
| Objem Palivové Nádrže: | 6 l |
| Objem Sběrného Koše: | 240 l |
| Otáčky Motoru: | 2600 rpm |
| Počet Nožů: | 2 |
| Počet Poloh Sečení: | 7 |
| Poháněná Kola: | Pohon zadních kol |
| Přístrojová Deska: | Ano s LED kontrolkami |
| Rotace Nože: | Untimed |
| Rozměr Předního Kola: | 15x6.00-6 |
| Rozměr Zadního Kola: | 18x8.50-8 |
| Rozsah Výšky Sečení: | 25 - 85 mm |
| Spouštění Sečení: | Elektrický |
| Světlomety: | Led |
| Sytič: | Manuál |
| Šířka: | 1020 mm |
| Šířka Záběru: | 98 cm |
| Typ Koše: | Textilní |
| Typ Motoru: | ST 500 Powered by STIGA |
| Typ Pohonu: | Benzín |
| Typ Převodovky: | Hydrostatický |
| Typ Sedadla: | STIGA klasik |
| Typ Systému Drcení: | Sběr |
| Vibrace Sedadla: | 0,7 m/s² |
| Vibrace Volantu: | 8,2 m/s² |
| Volant: | STIGA classic |
| Volba Převodu: | Ovládaní pedálem |
| Výkon: | 7.9 kW |
| Vyprázdnění Koše: | Manuální |
| Závěsné Zařízení: | na objednání |
| Značka Motoru: | STIGA |
| Způsob Sečení: | zadní výhoz, Mulčovací vložka |
| ? Objednací kód: | 2t2620481/ST2 |
| ? Distribuce: | CZ |
STIGA je renomovaná evropská značka s dlouholetou tradicí, která se specializuje na výrobu zahradní techniky. Ať už se jedná o sekačky na trávu, zahradní traktory nebo robotické sekačky, STIGA přináší inovativní, spolehlivá a uživatelsky přívětivá řešení, která promění práci na zahradě v radost.
S technikou STIGA získáte spolehlivého partnera, který vám pomůže vytvořit a udržet dokonalou zahradu. Investujte do kvality, která vám ušetří čas i námahu.
| Výrobní společnost : | STIGA S.p.A. |
|---|---|
| Adresa : | Via del Lavoro 6, 31033 Castelfranco Veneto (TV), Itálie |
| E-mail : | info@stiga.com |
