Aku křovinořez Husqvarna 535iRXT - bez aku a nabíječky
Kód: 9678506-07Detailní popis produktu
Husqvarna 535iRXT je robustní, vysoce výkonný křovinořez napájený akumulátorem, navržený pro profesionální použití na plný úvazek.
Je lehký a skvěle vyvážený.
535iRXT je vybaven motorem E-TORQ, který v kombinaci s širokým záběrem o průměru až 45 cm poskytuje výkon srovnatelný s benzínovým křovinořezem, vybaveným motorem o obsahu 35 ccm.
Kuželový převod a další důležité komponenty jsou stejné jako u našich benzínových výrobků, zatímco pevná rukojeť a odpružení motoru jsou vyrobeny z hořčíku.
Integrovaná konektivita umožňuje snadno sledovat statistiky využití, servisní historii a poslední známé umístění v aplikaci Husqvarna Fleet Services™ na počítači či mobilu.
Bez aku a nabíječky!
V ceně
OEM Trávní kotouč: Multi 300-3
OEM Nosný popruh: Balance XB
OEM Strunová hlava: E35B
Není v ceně
OEM Pilový kotouč
Model akumulátoru
Typ nabíječky
Vynikající výkon a široký záběr
Unikátní motor s vysokým točivým momentem vyvinutý společností Husqvarna v kombinaci s širokým záběrem poskytuje výkon srovnatelný s benzínovým křovinořezem osazeným motorem o obsahu 35 ccm.
Práce bez kabelu
Stroj s baterií uvnitř nabízí skutečnou flexibilitu pro vaši práci. Alternativně lze stroj připojit také k zádové baterii. Prostě podle vašich potřeb a preferencí.
Odolnost proti povětrnostním vlivům (IPX4)
Tento akumulátorový výrobek společnosti Husqvarna splňuje klasifikaci IPX4 pro odolnost proti stříkající vodě. Díky této vlastnosti se jedná o odolný a spolehlivý výrobek, který může být použit po celý rok za každého počasí.
Vysoký sloupek rukojeti
Vysoký sloupek rukojeti zvyšuje volnost pohybu při práci ve svažitém terénu.
Nastavitelná řídítka
Seřiditelné a ergonomicky navržené rukojeti pro maximální komfort.
Rukojeti s měkkými držadly
Rukojeti s měkkými držadly pro pohodlné používání
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové křovinořezy |
|---|---|
| Hmotnost: | 8.5 kg |
| EAN: | 7392930886568 |
| Délka Nosné Trubky: | 1380 mm |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 80,2 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 96 dB(A) |
| Hladina Vibrací Levá Rukojeť (M/S2): | 1,7 m/s² |
| Hladina Vibrací Přední Rukojeť (M/S2): | 1,41 m/s² |
| Hmotnost (Bez Akumulátoru): | 4,9 kg |
| Maximální Ot./Min. Výstupního Hřídele: | 8200 ot./min |
| Napětí Akumulátoru: | 36 V |
| Průměr Trubky Hřídele: | 28 mm |
| Převodový Poměr: | 1.4 |
| Strunová Hlava: | E35B |
| Typ Maziva (Uhlový Převod): | Minerální tuk |
| Typ Motoru: | BLDC (bezkomutátorový stejnosměrný) |
| Úhel Náklonu Převodového Soukolí: | 35 ° |
| Velikost Výrobku, Dxšxv: | 175x12.5x30 cm |
| ? Objednací kód: | 9678506-07 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
