Baterie Husqvarna Bli 30
Kód: 9679377-01Související produkty
Detailní popis produktu
Husqvarna BLi30 je výkonná integrovaná Li-Ion baterie o výkonu 270 Wh.
Dlouhá provozní doba na jedno nabití a více energie pro náročné použití, např. s výrobky značky Husqvarna řady 300.
Je vybavena 4-LED indikátorem nabíjení a může být aktivně chlazena.
Až 600 nabíjecích cyklů.
Vhodné pro model
řetězové pily: 340i
vyžínače: 325iLK
foukače: 340iBT
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Aku články a nabíječky |
|---|---|
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 7391883975527 |
| Hmotnost: | 2 kg |
| Kapacita Akumulátoru: | 7,7 Ah |
| Napětí Akumulátoru: | 36 V |
| Typ Akumulátoru: | Lion |
| Výstupní Výkon Baterie: | 270 Wh |
| ? Objednací kód: | 9679377-01 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
