Aku plotostřih 215iHD45 Husqvarna bez akumulátoru a nabíječky
Kód: 9705365-01Detailní popis produktu
Husqvarna 215iHD45 je oboustranný akumulátorový plotostřih, ideální pro jakýkoli typ živého plotu.
Lehké a dobře vyvážené, tyto akumulátorové nůžky na živý plot se velmi snadno spouštějí a používají, jsou vyrobeny s prvotřídní kvalitou designu, střihacího výkonu a odolnosti.
Je vybavena naším aktualizovaným digitálním uživatelským rozhraním, celokovovou převodovkou a bezúdržbovým bezkomutátorovým elektromotorem, který je dostatečně výkonný, aby uřízl i silnější větve.
Tichý provoz
Nízká hladina hluku zlepšuje pracovní podmínky a snižuje rušivý efekt pro okolí.
Lehké s ergonomickým designem
Akumulátorové výrobky řad 100 - 200 mají kompaktní, zeštíhlený design pro vynikající ergonomii. Díky tomu jsou lehké a dobře vyvážené, takže se s nimi pohodlně pracuje.
Stejnosměrný motor
Vysoký poměr točivého momentu k hmotnosti pro zvýšení účinnosti, snížení hluku a delší životnost.
Automatické vypnutí
Výrobek se automaticky vypne po 60 sekundách nečinnosti, což prodlužuje životnost baterie a také snižuje riziko zranění, pokud zůstane bez dozoru.
Jednoduché ovládání
Ovládání stroje pomocí tlačítek je velmi jednoduché.
savE™
Ekonomický režim savE™ snižuje otáčky motoru, a tím prodlužuje provozní dobu stroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové plotostřihy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 4 kg |
| EAN: | 7392930754324 |
| Délka: | 1020 mm |
| Délka Střihací Lišty: | 45 cm |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 79 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 90 dB(A) |
| Hladina Vibrací Přední Rukojeť (M/S2): | 2,1 m/s² |
| Hladina Vibrací Zadní Rukojeť (M/S2): | 1,7 m/s² |
| Hmotnost (Bez Akumulátoru): | 3,2 kg |
| Maximální Průměr Větve: | 25 mm |
| Napětí Akumulátoru: | 36 V |
| Rozteč Nožů (Zubů): | 33 mm |
| Rychlost Stříhání: | 3 000 kmitů/min |
| Typ Akumulátoru: | Lion |
| Typ Motoru: | BLDC (bezkomutátorový stejnosměrný) |
| ? Objednací kód: | 9705365-01 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
