Baterie Husqvarna 40-B70
Kód: 9704571-01Související produkty
Detailní popis produktu
Husqvarna 40-B70 je integrovaná rychlonabíjecí baterie s kapacitou 2Ah, vhodná pro domácí použití s kompletní řadou výrobků Husqvarna 100.
Baterie nabízí dobrou kapacitu a provozní dobu při velmi nízké hmotnosti, proto je ideální pro práce, jako jsou stříhání živých plotů nebo vyžínání trávy.
Vyznačuje se vynikajícím aktivním chlazením při náročném použití, rychlým nabíjením a intuitivním 4-LED indikátorem nabíjení.
Až 600 nabíjecích cyklů.
Vhodné pro modely:
KŘOVINOŘEZY
325iR
VYŽÍNAČE
110iL bez akumulátoru a nabíječky
110iL s akumulátorem a nabíječkou
215iL bez akumulátoru a nabíječky
215iL s akumulátorem a nabíječkou
325iLK s vyžínacím nástavcem
NŮŽKY NA ŽIVÝ PLOT
120iTK4-H bez akumulátoru a nabíječky
215iHD45 bez akumulátoru a nabíječky
215iHD45 s akumulátorem a nabíječkou
120iTK4-H s akumulátorem a nabíječkou
322iHD60
FOUKAČE
120iB bez akumulátoru a nabíječky
120iB s akumulátorem a nabíječkou
325iB bez akumulátoru a nabíječky
HUSQVRNA 340iBT
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Aku články a nabíječky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 7392930353756 |
| Délka: | 132 mm |
| Kapacita Akumulátoru: | 2 Ah |
| Napětí Akumulátoru: | 36 V |
| Šířka: | 98 mm |
| Typ Akumulátoru: | Lion |
| Výstupní Výkon Akumulátoru: | 75,6 Wh |
| Výška Výrobku: | 117 mm |
| ? Objednací kód: | 9704571-01 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
