Akumulátorová sekačka Husqvarna LC247i
Kód: 9705420-01Detailní popis produktu
Výkonná akumulátorová sekačka na trávu s velkou šířkou záběru pro péči o středně velké zahrady.
Nastavitelná rukojeť a rychlé a snadné nastavení výšky sečení nabízí skvělou ergonomii.
Rukojeť a sběrný vak se skládají naplocho pro lepší skladování.
Přední rukojeť a zadní držadlo usnadňují zvedání.
Režim SavE™ umožňuje sekání s menší energií a PowerBoost v případě nutnosti zvýší krátkodobě výkon, např. při sekání hrubší trávy.
Sekačka je kompatibilní s naším 36 V akumulátorovým systémem.
Ergonomická rukojeť
Ergonomicky zalomená rukojeť a snadno uchopitelná ovládací páka umožňují snadné ovládání.
Jednoduché nastavení výšky rukojeti
Rychlé a snadné nastavení rukojeti ve dvou různých výškách.
Zvedací rukojeti přední a zadní
Snadné uchopení na přední a zadní části pro zvedání sekačky při přenášení do skladu, auta nebo přenášení po schodech.
Centrální nastavení výšky sečení
Rychlé a snadné nastavení výšky sečení. Jednou pákou pohybujete celým skeletem sekačky.
Jednoduché složení rukojeti
Rukojeť lze jednoduše složit, aby sekačka zabírala minimum prostoru při skladování a přenášení.
Tichý provoz
Nízká hladina hluku zajišťuje příjemné pracovní podmínky a snižuje rušivý efekt pro okolí.
Místo na dva akumulátory
Plynulá hnací síla dvou akumulátorů umožňuje výrazně prodloužit dobu sečení a dosáhnout perfektního vzhledu trávníku.
Power Boost
Automatické zvýšení rychlosti nože při sečení v náročných podmínkách v případě potřeby krátkodobě zvýší výkon
savE™
Ekonomický režim savE™ snižuje otáčky motoru, a tím prodlužuje provozní dobu stroje.
Intuitivní klávesnice
Klávesnice je velmi snadno ovladatelná. Veškeré informace, které potřebujete, najdete na jednom místě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové sekačky |
|---|---|
| Hmotnost: | 24.5 kg |
| EAN: | 7392930759688 |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 82 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 95 dB(A) |
| Hmotnost: | 24,5 kg |
| Kolečka S Ložisky, Přední/Zadní: | Ano |
| Materiál Skeletu: | Kompozit |
| Možnosti Nastavení Výšky Rukojeti: | 2 možnosti |
| Napětí Akumulátoru: | 36 V |
| Nastavení Výšky Sečení: | Centrální |
| Objem Sběrného Koše: | 55 l |
| Počet Poloh Sečení: | 6 |
| Poháněná Kola: | N/A |
| Přednastavené Otáčky: | 3000 ot./min |
| Ráfky, Materiál: | Plast |
| Rozměr Předního Kola: | 170 mm |
| Rozměr Zadního Kola: | 210 mm |
| Rozvor: | 66 cm |
| Rychlost Dopředu, Max.: | 0 km/h |
| Rychlost Dopředu, Min.: | 0 km/h |
| Systém Pohonu: | Bez pojezdu |
| Šířka Záběru: | 47 cm |
| Typ Rukojeti: | Ergonomická rukojeť (skrz sběrný koš) |
| Typ Sběrného Koše: | Tkaninová ochrana proti prachu |
| Vibrace Rukojeti: | 0,42 m/s² |
| Výkon: | 0,75 kW |
| Výška Sečení, Max.: | 75 mm |
| Výška Sečení, Min.: | 20 mm |
| Způsob Sečení: | zadní výhoz, Sběr, BioClip® |
| ? Objednací kód: | 9705420-01 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
