Akumulátorová sekačka Husqvarna LC347iVX
Kód: 9678623-01Detailní popis produktu
Sekačka na trávu s 47 cm širokým pracovním záběrem a 2 sloty pro baterii, kompatibilní se všemi bateriemi Husqvarna pro větší pohodlí, hospodárnost a delší provozní dobu.
Tichý a efektivní provoz s nulovými emisemi.
Ergonomický design zahrnuje intuitivní klávesnici, jednoduché nastavení výšky sečení a snadné manévrování.
Sekačka má vlastní pohon pro snadnější sečení středně velkých trávníků.
Připojení Bluetooth poskytuje uživatelům data a informace o výrobku a umožňuje efektivnější servis.
Místo na dvě baterie
Plynulá hnací síla dvou baterií umožňuje výrazně prodloužit dobu sečení a dosáhnout perfektního vzhledu trávníku.
Intuitivní klávesnice
Klávesnice je velmi snadno ovladatelná. Veškeré informace, které potřebujete, najdete na jednom místě.
Vak nepropouštějící prach
Sběrný vak určený pro zadržování prachu uvnitř vaku, který zabraňuje jeho vyfoukávání do obličeje obsluhy.
Husqvarna Connect
Pomocí inteligentní aplikace Husqvarna Connect budete mít snadný přístup k tipům, příručkám a doporučením náhradních dílů. Prostřednictvím Bluetooth aplikace poskytuje také další informace, jako provozní údaje výrobku, stav nabití, informace týkající se údržby a servisu. Aplikaci si můžete zdarma stáhnout do svých mobilů z App Store nebo Google Play.
BEZ AKU A NABÍJEČKY!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové sekačky |
|---|---|
| Hmotnost: | 26 kg |
| EAN: | 7391736617789 |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 79 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 93 dB(A) |
| Hmotnost: | 26 kg |
| Kolečka S Ložisky, Přední/Zadní: | Ano |
| Materiál Skeletu: | Kompozit |
| Možnosti Nastavení Výšky Rukojeti: | 2 možnosti |
| Napětí Akumulátoru: | 36 V |
| Nastavení Výšky Sečení: | Centrální |
| Objem Sběrného Koše: | 55 l |
| Počet Poloh Sečení: | 6 |
| Poháněná Kola: | Zadní |
| Přednastavené Otáčky: | 3000 ot./min |
| Příslušenství V Ceně: | Sada Bioclip® |
| Ráfky, Materiál: | Plast |
| Rozměr Předního Kola: | 170 mm |
| Rozměr Zadního Kola: | 210 mm |
| Rychle Vpřed, Min-Max: | 3.0 km/h-4.5 |
| Systém Pohonu: | S vlastním pohonem, variabilní rychlost |
| Šířka Záběru: | 47 cm |
| Typ Nože: | Pro sběr |
| Typ Rukojeti: | Ergonomická |
| Typ Sběrného Koše: | Tkaninová ochrana proti prachu |
| Vibrace Rukojeti: | 0.42 m/s² |
| Výkon: | 0,75 kW |
| Výška Sečení, Max.: | 75 mm |
| Výška Sečení, Min.: | 25 mm |
| Způsob Sečení: | zadní výhoz, Sběr, BioClip® |
| ? Objednací kód: | 9678623-01 |
| ? Distribuce: | CZ |
Funkce a výhody sekačky Husqvarna LC 347iVX
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
