Akumulátorová sekačka Husqvarna LC353iVX
Kód: 9678620-01Detailní popis produktu
Sekačka na trávu s obzvlášť širokým pracovním záběrem a 2 sloty pro baterii, kompatibilní se všemi bateriemi Husqvarna pro větší pohodlí, hospodárnost a delší provozní dobu.
Tichý a efektivní provoz s nulovými emisemi.
Ergonomický design zahrnuje intuitivní klávesnici, jednoduché nastavení výšky sečení a snadné manévrování.
Sekačka má vlastní pohon pro snadnější sečení středně velkých trávníků.
Připojení Bluetooth poskytuje uživatelům data a informace o výrobku a umožňuje efektivnější servis.
Místo na dvě baterie
Plynulá hnací síla dvou baterií umožňuje výrazně prodloužit dobu sečení a dosáhnout perfektního vzhledu trávníku.
Intuitivní klávesnice
Klávesnice je velmi snadno ovladatelná. Veškeré informace, které potřebujete, najdete na jednom místě.
Tichý provoz
Nízká hladina hluku zajišťuje příjemné pracovní podmínky a snižuje rušivý efekt pro okolí.
Husqvarna Connect
Pomocí inteligentní aplikace Husqvarna Connect budete mít snadný přístup k tipům, příručkám a doporučením náhradních dílů. Prostřednictvím Bluetooth aplikace poskytuje také další informace, jako provozní údaje výrobku, stav nabití, informace týkající se údržby a servisu. Aplikaci si můžete zdarma stáhnout do svých mobilů z App Store nebo Google Play.
BEZ AKU A NABÍJEČKY!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové sekačky |
|---|---|
| Hmotnost: | 28 kg |
| EAN: | 7391736617291 |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 83 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 95 dB(A) |
| Hmotnost: | 28 kg |
| Kolečka S Ložisky, Přední/Zadní: | Ano |
| Materiál Skeletu: | Kompozit |
| Možnosti Nastavení Výšky Rukojeti: | 2 možnosti |
| Napětí Akumulátoru: | 36 V |
| Nastavení Výšky Sečení: | Centrální |
| Objem Sběrného Koše: | 60 l |
| Počet Poloh Sečení: | 6 |
| Poháněná Kola: | Zadní |
| Přednastavené Otáčky: | 3000 ot./min |
| Příslušenství V Ceně: | Sada Bioclip® |
| Ráfky, Materiál: | Plast |
| Rozměr Předního Kola: | 190 mm |
| Rozměr Zadního Kola: | 230 mm |
| Rychle Vpřed, Min-Max: | 3.0 km/h-4.5 |
| Systém Pohonu: | S vlastním pohonem, variabilní rychlost |
| Šířka Záběru: | 53 cm |
| Typ Nože: | Pro sběr |
| Typ Rukojeti: | Ergonomická |
| Typ Sběrného Koše: | Tkaninová ochrana proti prachu |
| Vibrace Rukojeti: | 2.64 m/s² |
| Výkon: | 0,9 kW |
| Výška Sečení, Max.: | 75 mm |
| Výška Sečení, Min.: | 25 mm |
| Způsob Sečení: | zadní výhoz, Sběr, BioClip® |
| ? Objednací kód: | 9678620-01 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
